Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

  • Válaszok 2.3k
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0

Akik itt megnyilvánulnak különféle panasszal, észrevétellel, azok mind képzettnek tekinthetők. És nekik is van ezer bajuk. De mi van a Gizi nénivel Bivalybügözdről? Csak azt látja, hogy nem látja. Pedig ő is fizet. Ugyanannyit, mint akik itt elsírják a bánatukat.

Ezért tartom nagyon felelőtlennek úgy bevezetni valamit, hogy nincs kellően tesztelve. Hiába mondják, hogy van. Nem a baráti körrel kell tesztelni, hanem egy előfizetői körrel, aki vállalja (pénzért, vagy akár ingyen). De itt van egy diktátum, és kész. Akinek nem kell, annak is. Ezt persze csak akkor lehet megtenni, ha a nagyságos urak/hölgyek biztosak benne, hogy nincs szankció. Csak egy kicsit támogatni kell néhány helyet, személyt, akitől függ a felügyelet, a döntési kompetencia. Ha nem így van, lehet cáfolni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
7 perce, anonymus írta:

Megnyugtatlak nem haverok tesztelték hanem tesztelők, de mint írtam feljebb is tesztelők tesztelnek. De hogy mit fogad meg a cég és mit nem mit hogy dönt az nem a tesztelőkön áll. 

Hát, ez az. Pont erről írtam. Körbejártuk a témát, nem rajtunk múlik, hogy mi lesz. De az, hogy aki ebben dönt, az nem ért hozzá, az biztos (ha egyáltalán megnézi).

Nekem erről az egészről a 3-as metró jut eszembe. Ott sem a hozzáértők döntötték el, hogy mi legyen. De most ők szívnak.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, Tanárbácsi írta:

Most kinyomoztam, hogy ez nem funkció vesztés.
Az "Opciok" gomb megnyomásánál lehet Kedvencek/Összes csatorna között váltani!
Az opció gomb a távirányító legalsó sorában, balról jobbra a harmadik!

Kedvencek eddig is voltak. A kategóriák megszűnése akkor nem lenne funkcióvesztés, ha több favorit csoportot lehetne létrehozni, és még el is lejetne őket nevezni.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zoli62
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kérdezném, hogy minek ide egyetlen tesztelő is??

Úgy is azt csinálnak amit akarnak. Kiadják , jó az úgy . Ha meg lázad a nép majd javítják. Van itt pár százezer tesztelő.

Ugyanez elmondható a híres HGW-ről.Portforward hol megy hol nem. Gyanítom ,hogy ilyen alap funkciót a tesztelő letesztelt és visszajelzett. De hát jó az úgy...

Itt legalább volt lehetőségem ÉRTELMES saját eszközt mögé tenni. Sajnos ez iptv esetén nem mondható el.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
9 órája, Papo írta:

Attól tartok. hogy az 1 mp kicsit kevés, még egy sasszemnek is. :)

Mellesleg miért is takarja el a fél képernyőt a fekete csík? Mert ami információ benne van, az elférne a negyedében is.

Azt sem említette senki, hogy a szoftver váltás után felüvöltött a tv. A hangerő legalább a tízszerese lett. Erre mi szükség volt? Mennyivel bájosabb lett volna, ha felugrik egy info képernyő: Megújítottuk... Szeretné kipróbálni? ... Evvel a gombbal tud visszatérni. Meg lehetett volna csinálni, ha a fizető ügyfél a lényeg. de itt nem erről van szó. Eszi-nem eszi, nem kap mást. Nem tetszik neki? Tele van hibával az új felület? Na és. Ki is lehet kapcsolni a tévét. Coki az ügyfélnek. Mindez a 21-ik században. :(

Teljesen egyetértek. És ha sokan váltanak vissza a régire, azon talán a vezetőség is elgondolkodik.

8 órája, gombilaci írta:

Az infó sáv megjelenítési idejét és átlátszóságát nyudtan rábízhatnák a felhasználókra is.

Menüben +1 opció és kész. De még akár a komplett karakter használat  méretét is. Mint pl. samsung tv mkv feliratozás is 3 méretben állátható.

Szerintem a hangerő most rendben van. Remélem nem puszkálnak bele, mert akkor már a sokadik lesz egymás után

 

Őszintén remélem ,hogy az olvashatóság javításában(epg) eltűnik már az a fehér alapon magenta ,mert ez hányinger.  Illetve lehet magenta de csak egy keret és nem teli kijelölés.

Ez nagyon tetszik. Azok a userek, akik megtalálták pl. a "műsorújság stílusa" beállítási lehetőséget, kaphatnának még pár lehetőséget. A többinek marad a default. Egyébként szerintem ha valaki a mobiljával elboldogul, annak nem lehet gond.

Van egy 93 cm széles TV-nk (nem képátló). Megmértem: az info sáv minkét oldalán 6-6 cm szürkeség... Ez pazarlás! Több infónak és nagyobb karaktereknek is lenne hely.

És tanulhatnának a nagyoktól. Pl. az MS, az Apple és a Google is több tesztfázisban, egyre szélesebb körben teszi elérhetővé a szoftvereit, mielőtt véglegesítenék. Ja, és figyelnek a visszajelzésekre!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
12 órája, anonymus írta:

Mit szeretnél legyen kint hosszabb ideig az infósáv ?  Akkor az meg egy másik efi réteget fog irritálni... 

Olvashatóság miatt kár ******  feljebb írtuk hogy úton van következő  fw ami olvashatóságot javítja. 

E bejegyzés felett elsiklottam az előbb.

Igen, szeretném, hogy hosszabb ideig legyen látható, több és olvashatóbb infóval.

"egy másik efi réteget fog irritálni" Na ne márO.o Ha le tudták programozni, hogy az infósáv egyáltalán megjelenjen, akkor csak egy számot kell átírni, hogy mennyi ideig, vagy rábízni a felhasználóra. Lásd az előző bejegyzésemet.

Engedd már meg nekünk, egyszerű fórumozóknak, hogy ******junk (tőled idéztem, de én kérek elnézést). Ha nem tennénk, nem dolgoznának a következő fw-n.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Bandi001
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok, segítségeteket szeretném kérni, nagyon régóta vagyok más  szolgáltatónál (3 betűs), amivel megvagyok elégedve, de most váltanék IPTV-re viszont nagyon bizonytalan vagyok. Felvevős boxban gondolkodom, de nem találok sehol adatot arra nézve, hogy mekkora a tárhelye, illetve milyen boxot adnak. Tudom több fajta box van forgalomba, minőségileg nincs különbség? (gondolok itt a gyorsaságra, használhatóságra)  

Illetve a szolgáltatás minősége jónak mondható? Nagyon köszönöm a segítséget.

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, jajlo írta:

Sziasztok, segítségeteket szeretném kérni, nagyon régóta vagyok más  szolgáltatónál (3 betűs), amivel megvagyok elégedve, de most váltanék IPTV-re viszont nagyon bizonytalan vagyok. Felvevős boxban gondolkodom, de nem találok sehol adatot arra nézve, hogy mekkora a tárhelye, illetve milyen boxot adnak. Tudom több fajta box van forgalomba, minőségileg nincs különbség? (gondolok itt a gyorsaságra, használhatóságra)  

Illetve a szolgáltatás minősége jónak mondható? Nagyon köszönöm a segítséget.

 

 

Cisco 2231 vagy 6030-at szoktak adni sebességben nincs eltérés. Méretben csak egyikben 2.5 hdd van másikban 3.5 méretű. Amelyik nem javított abban 320Gb a javítottakban jellemzően 160Gb hdd van. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Idős usernél megtörtént az UI frissítés. Nem örül neki, mert alul az infosáv nagyobbra lett véve, és emiatt a felvételek, műsorok listájában kisebbek a betúk, mint korábban.

Lehetne ilyesmire is gondolni a fejlesztéseknél, hogy eleve nincs mindenkinek óriás LCD tévéje, az idősebbeknél inkább esélyesebb, hogy kisebb tévét néznek,  ezért nekik nem mindegy, hogy mekkora a betűk mérete.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: tks
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
6 minutes ago, anonymus said:

Készült egy javított olvashatóságú verzió kérdés melyiket kapta meg. Ha az újat akkor ... ha a régit akkor türelem ki pörgetik akik hátra vannak még és meg kapják azok is akiknek a régi van fent. 

Köszi. Nem tudom, melyiket kapta, a héten mondta először, hogy rosszabbul lehet olvasni listát.  Majd kiderül, javul-e valami.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
55 perce, anonymus írta:

Cisco 2231 vagy 6030-at szoktak adni sebességben nincs eltérés. Méretben csak egikben 2.5 hdd van másikban 3.5 méretű. Amelyik nem javított abban 320Gb a javítottakban jellemzően 160Gb hdd van. 

Nagyon köszönöm a választ.

Azt honnét tudom, hogy melyik javított és melyik nem? Nem  kérhetem hogy újat hozzanak ki?

A szolgáltatás minősége az milyen? 

Köszönöm

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nagyon sehonnan maximum annyi hogy nem szép fényes kívül hanem ilyen felcsiszolt körömreszelőre emlékeztető felülete van. 

Inkább a nemet mondanám mivel egyrészt nincs már új másrészt mindenki újat akar, holott hiba esetén ingyen cserélik egy másikra. 

 

Stabilitással annyira nem szokott gond lenni ha baj van akkor az utcai hálózat szokott általában köhögni, de hát az nagy eséllyel a netet is megöli. 

Viszont ingyenes lett az archív tv aminek vmivel szebb a képe mint az élő adásnak elég sok tartalommal. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Kedves Telekom.

Mikor lesz javítva az, hogy egy áramszünet után a csiga lassan elinduló HGW-hez az iptv box automatikusan kapcsolódjon?

 

Pl. Előre beállított felvételem volt 14:00-ra. Reggel 9:00-kor volt 5perc áramszünet. Munkából hazaérve természetesen nem az fogad ,hogy visszanézhetem a műsort, hanem az,hogy a box nem tud csatlakozni a hálózatra. Persze manuálisan ,gombnyomásra kapcsolódik 5mp alatt.

Nyilán azért,mert a csodás HGW cirka 2 perc alatt bootol, a box meg hamarabb és abban a pillanatban nem látja a hálózatot.

Legyenek már olyan kedvesek beleírni a szoft-ba, hogy próbálkozzon már az a szerencsétlen iptv box boot után mondjuk 20percig 1percenként kapcsolódni. Talán akkor sikerülhet a felvétel.

Mindezek mellett a másik , hogy az andoidos műsorújság app(már amikor épp használható) vígan kiírja nekem ,hogy a felvétel beállítása sikeres. Hogy lehet sikeres ha a box nincs a hálózaton???

Ezek ***** és amatőr hibák.

Azt meg csak emlékeztetésként mondom, hogy ezért én havonta +1000 forintot fizetek!!!!

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
11 perce, acel írta:

Bocs mobilon torolhetetlen a idézet box.

Összehasonlítani nem lehet, a T tachniki paraméterei (bitrata)már elhangzottak itt.. talán 9mbs max hd, az sdre keress rá, 

Ok, köszi. Igaz nem értem de ez van. Én arra gondoltam, hogy megerősíti itt valaki, hogy igen jó képe van, nem esik szét, hozza azt a minőséget ami kell. A HD adások felbontása is rendben van. Vagy nem a hagyományos  televíziózás még jobb mint ez. 

Szerintem, ezt meg lehet írni, ezzel ki mit sértünk nem tudom, végül is akkor minek ez a fórum, nem?

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
10 perce, jajlo írta:

Ok, köszi. Igaz nem értem de ez van. Én arra gondoltam, hogy megerősíti itt valaki, hogy igen jó képe van, nem esik szét, hozza azt a minőséget ami kell. A HD adások felbontása is rendben van. Vagy nem a hagyományos  televíziózás még jobb mint ez. 

Szerintem, ezt meg lehet írni, ezzel ki mit sértünk nem tudom, végül is akkor minek ez a fórum, nem?

 

Itt tiszteletben tartjuk az üzemeltető ÁSZFjét. Összehasonlítani másik portál fórumán lehet.  Én inkább a felvevős boxok zajarol kérdeznék itt a helyedben, régebben olvastam panaszt rá, most nem tudom mi a helyzet. Illetve a fogyasztásuk a maniam. Ha Ts mobilod van akkor esetleg előny lehet az ingyenes adat tvgo-hoz a drágább mobil előfizetéseknél. Az internetre vannak igényeid? Kell erős wifi, játszol online, krll bonyolult belső hálózat, és külső hozzaferes az eszközeihez? Kis eséllyel ezzel lehetnek problémák a Tnél.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Ekkor: 2017. 06. 23. at 20:24, Bandi001 írta:

E bejegyzés felett elsiklottam az előbb.

Igen, szeretném, hogy hosszabb ideig legyen látható, több és olvashatóbb infóval.

"egy másik efi réteget fog irritálni" Na ne márO.o Ha le tudták programozni, hogy az infósáv egyáltalán megjelenjen, akkor csak egy számot kell átírni, hogy mennyi ideig, vagy rábízni a felhasználóra. Lásd az előző bejegyzésemet.

Engedd már meg nekünk, egyszerű fórumozóknak, hogy ******junk (tőled idéztem, de én kérek elnézést). Ha nem tennénk, nem dolgoznának a következő fw-n.

Ha szándékos volt az idő csökkentése mert az efik kérték akkor igen. Szerintem ez most véletlenül lett ennyi, és senki sem tudja hogy a hosszabb idő mindenkineek jobb lenne vagy csak pár embernek. Szakembereket  nem látott az új felület az biztos.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
44 perce, acel írta:

Itt tiszteletben tartjuk az üzemeltető ÁSZFjét. Összehasonlítani másik portál fórumán lehet.  Én inkább a felvevős boxok zajarol kérdeznék itt a helyedben, régebben olvastam panaszt rá, most nem tudom mi a helyzet. Illetve a fogyasztásuk a maniam. Ha Ts mobilod van akkor esetleg előny lehet az ingyenes adat tvgo-hoz a drágább mobil előfizetéseknél. Az internetre vannak igényeid? Kell erős wifi, játszol online, krll bonyolult belső hálózat, és külső hozzaferes az eszközeihez? Kis eséllyel ezzel lehetnek problémák a Tnél.

Igen vannak a netre igényeim a netmánia 1000-es  gondoltam mellé, az elég erős. A felvevős box meg azért kell, mert vannak adások amit szeretnék rögzíteni de a javított 160 Gb hát az nagyon karcsú :( a 320 Gb se sok, de ugye több mint a 160.... Szóval sok olyan tényező van ami aggaszt és ezért kérdezem. 

amúgy van nas hálozatom remélem azt nem zavarja be? Szóval azt sem tudom hol lehet ezeket megkérdezni, mert erre nem tudnak telefonon válaszolni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
1 órája, jajlo írta:

Igen vannak a netre igényeim a netmánia 1000-es  gondoltam mellé, az elég erős. A felvevős box meg azért kell, mert vannak adások amit szeretnék rögzíteni de a javított 160 Gb hát az nagyon karcsú :( a 320 Gb se sok, de ugye több mint a 160.... Szóval sok olyan tényező van ami aggaszt és ezért kérdezem. 

amúgy van nas hálozatom remélem azt nem zavarja be? Szóval azt sem tudom hol lehet ezeket megkérdezni, mert erre nem tudnak telefonon válaszolni.

kb egy hónapja én is elgondolkoztam, hogy gazdaságosabb volna egy T-és Magenta (nálam csak a tv van máshol, az viszont SAT), így sok mindent tettem mérlegre.
T-és telefonok: ezzel soha semmi bajom nem volt.
internet: bár nálunk még nincs optikai, de ezzel sem voltak alapvető gondjaim, amik voltak, azt gyorsan javította a T; megint más kérdés a szolgáltatáshoz biztosított "HGW". Nos ezzel már voltak gondjaim, kb azok, amit acel@ írt). Itt rögtön hozzáfűzöm, hogy mindegyik szolgáltató igyekszik a számára leggazdaságosabb (értsd legolcsóbb) eszközökkel kiszolgálni a tömegeket, hiszen csak így tud felszínen maradni. Ezért itt számomra T-és pozitívum, hogy a biztosított "HGW" lebutítható és használható mögé tett saját router. Itt ki kell emelni, hogy ez csak akkor igaz, ha nincs IPTV!!!
Az iptv-től amúgy is idegenkedem kissé, mivel minden egy dróton érkezik, azaz ha valami gond van, akkor se telefon, se internet, se tv nincs, tehát ez a kockázatporlasztás alapvető kívánalmait sem teljesíti. Ezzel még mindíg együtt tudnék élni, hiszen a T-nek is van SATTV szolgáltatása. Hozzáteszem, hogy jelenleg a SATTv esetében is saját eszközöket használok, így ezek is tökéletesen működnek. Kérdés, ha mindent összetolnék T-re, mi történne azon kívül, hogy tény, hogy kevesebbe kerülne? Jelenleg én úgy döntöttem, hogy még nem kapkodom el.
Nem kívánnálak se le, se rábeszélni a váltásra, inkább csak kicsit tágítani szándékoltam a lehetőségeket illetve gondolkozni-valókat. 

NAS: Hogy ezzel lehetnek e gondjaid, ez csak attól függ, hogy mire használod. Ha mondjuk be van kamerázva az otthonod plusz még néha 4-5 helyről is akarod egyszerre elérni, meg netán torrent is fut a háttérben, akkor azért lehetnek Neked is problémáid az "ingyen eszközökkel".

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: zygy
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...