Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

  • Válaszok 2.3k
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 1

Ohh zhooo hoppá helyett alap telefonnal néztem. Kódolatlanban szinte biztos hogy nem lesz hd verzió, viszont Danubiát találtam csak adás nincs rajta :S

 

Tudni tud csak kell hozzá mazoizmus is. 

 

Igen de a routereden futó vpn szervert kiforwardolod kívülre, akkor az a hgw publikus ip címén fog ülni. Utána már meg a ddns elég ugyan így beállítanod szerintem.  De lehet vele játszani csak fogni kell még egy routert amint be kötsz a modem után. 

 

Meg a másik hogy a telefon nem tudom honnan jön most ? Ha a modem akkor no para de ha xdsl hálózatból él akkor azt is migrálni kell. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Ekkor: 2017. 06. 18. at 19:53, ApaFia írta:

Evvel a felülettel elenne a efi,mint a befőt! :D

Azért én megnéztem a vége felé lévő részt is. Az nem semmi, amikor világoskék "highlight"-ban vannak a fehér betűk. Aztán olyan is van, ahol fehérben (talán világos szürkében) "látható":D a fehér betű. Szóval talán több ész van ott, de messze nem 100 százalékos.

Egyébként a Telekom FB oldalán a Zoé nevű operátor a következőt írta egy reklamációra:

" Ügyfeleink véleménye miatt, várható egy újabb frissítés, ahol jobban fókuszálunk az olvashatóságra! Ennek megtörténtéig még egy kis türelmedet kérjük, amit előre is nagyon köszönünk! 1f642.png:)  "

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
3 órája, OldMike írta:

Azért én megnéztem a vége felé lévő részt is. Az nem semmi, amikor világoskék "highlight"-ban vannak a fehér betűk. Aztán olyan is van, ahol fehérben (talán világos szürkében) "látható":D a fehér betű. Szóval talán több ész van ott, de messze nem 100 százalékos.

Egyébként a Telekom FB oldalán a Zoé nevű operátor a következőt írta egy reklamációra:

" Ügyfeleink véleménye miatt, várható egy újabb frissítés, ahol jobban fókuszálunk az olvashatóságra! Ennek megtörténtéig még egy kis türelmedet kérjük, amit előre is nagyon köszönünk! 1f642.png:)  "

Tökéletes ember nincs, és munka se! ;)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
1 órája, ApaFia írta:

Tökéletes ember nincs, és munka se! ;)

Nagy igazság. De egy ennyire átgondolatlan, hibákkal teli felület áterőszakolása nem hiba. Annál sokkal több. Hogy tesztelték ezt? Ki ellenőrizte? Hát ez az. Most pedig kapaszkodnak a védhetetlenbe.

Ez a Zoé nevű operátor (vagy a társai) olvassák ezt a nyilvános fórumot? Ha nem, miért nem? Csak nem azért mert nem is érdekli őket.

Nem ide tartozik, de elsírom: egy hónapon belül ma délután negyedszer volt teljes üzemszünet (IPTV, Internet, telefon) hat és fél óra ideig (esete nyolcig). Összesen az egy havi üzemszünet majdnem 24 óra. Hol van itt a vállalt megbízhatósági paraméter? Attól tartok, hogy az elnézés kérés kevés.

Ha egyáltalán olvassa ezt egy kompetens Telekomos, érdekelne az  érdemleges válasza.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
6 órája, OldMike írta:

Azért én megnéztem a vége felé lévő részt is. Az nem semmi, amikor világoskék "highlight"-ban vannak a fehér betűk. Aztán olyan is van, ahol fehérben (talán világos szürkében) "látható":D a fehér betű. Szóval talán több ész van ott, de messze nem 100 százalékos.

Egyébként a Telekom FB oldalán a Zoé nevű operátor a következőt írta egy reklamációra:

" Ügyfeleink véleménye miatt, várható egy újabb frissítés, ahol jobban fókuszálunk az olvashatóságra! Ennek megtörténtéig még egy kis türelmedet kérjük, amit előre is nagyon köszönünk! 1f642.png:)  "

Kb 1-2 hét míg a beforgatják azokat akik már megkapták, akik meg nem kapták még meg ők már az újabbat kapják majd meg. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
26 perce, Papo írta:

Nagy igazság. De egy ennyire átgondolatlan, hibákkal teli felület áterőszakolása nem hiba. Annál sokkal több. Hogy tesztelték ezt? Ki ellenőrizte? Hát ez az. Most pedig kapaszkodnak a védhetetlenbe.

Ez a Zoé nevű operátor (vagy a társai) olvassák ezt a nyilvános fórumot? Ha nem, miért nem? Csak nem azért mert nem is érdekli őket.

Nem ide tartozik, de elsírom: egy hónapon belül ma délután negyedszer volt teljes üzemszünet (IPTV, Internet, telefon) hat és fél óra ideig (esete nyolcig). Összesen az egy havi üzemszünet majdnem 24 óra. Hol van itt a vállalt megbízhatósági paraméter? Attól tartok, hogy az elnézés kérés kevés.

Ha egyáltalán olvassa ezt egy kompetens Telekomos, érdekelne az  érdemleges válasza.

Zoé biztosan nem olvassa fórumot, mivel nem ez a feladata. Viszont Facebook, Fórum és 1414 bejelentések eljutnak az illetékesekhez mint minden más témában is. 

 

Éves szinten 98% rendelkezésre állás illetve hiba bejelentéstől számítva 72 órán belüli megoldás esetek 80%-ban. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Úgy tűnik azért érdemes egy kicsit hőbörögni, ha valami nem egészen kerek (a NatGeo esetében is bejött, igaz csak félig - HD nélkül).

Másik fórumon valaki amiatt lázong, hogy az előzőleg nézett csatornára való visszaváltás már csak két gombnyomással megy, a korábbi egy helyett. Ahelyett hogy örülne annak, hogy ingyen fejlesztik a kézügyességét két különböző gomb gyors egymás utáni használatával :).

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

 

9 órája, Papo írta:

Erre meg mi szükség van? Semmi. Minden tévé készüléken EGY gombnyomással vissza lehet téri az előző csatornához. Így volt eddig itt is. De most a nagyokos fejlesztő behozta a második gombot. Normális ez az ember? És aki ezt jóváhagyta?

A csatorna lista ablakban az aktuális csatorna lila alapon fehér betű. Csak azért, mert ez a T színe. Bravó. Az, hogy nem olvasható, az nem érdekes. Két hiba a sok közül.

Nagyon pipa vagyok a felelősökre. De azok elérhetetlenek, ezt nem olvassák. Minden a telefonosokon csapódik le, akik aztán nem tehetnek róla.

Zoé biztosan nem olvassa fórumot, mivel nem ez a feladata. Viszont Facebook, Fórum és 1414 bejelentések eljutnak az illetékesekhez mint minden más témában is. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

"Képfeltöltés erről nincs infó, de szerintem csatorna függő, hogy van -e vagy nincs, ad vagy nem ad a csatorna a műsoraihoz képet!"

 

Ha ez így van ,akkor elég érdekes ez a lépés is.

Hiszen úgy lett ez is bevezetve ,hogy nem működik.

Apropó, hetek óta nem működik.

Mi értelme van ennek  ,ha a csatornák nem adnak képet??  Nem kerek ez a történet nekem. Gyanítom,hogy valami el***** dolog van a háttérben és ehhez a csatornáknak semmi közük.

 

Mellesleg tapasztalta valaki, hogy új szoft-al,hogy  sokszor egy csatorna váltó vagy guide gombot két nyomásnak érzékel a csodálatos box?? Két tatung egy cisco és mind a három távirányító ezt csinálja. Természetesen ilyennel be sem merek telefonálni, mert a legjobb ötletük az lesz ,hogy kapcsoljam ki és be ,vagy vegyek elemet a táv.-ba.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Ekkor: 2017. 06. 17. at 6:25, Roli82 írta:

Infó gombra kattints! :)

Köszi, évekkel ezelőtt felfedeztem ezt a gombot.

De az előző menüben sokkal kevesebbszer volt rá szükség. Ahogy itt többen is elmondtuk, ha pl. vki olyan, mint én, hogy szereti "végigpörgetni a csatornákat' annak kevés az az idő és az infó amit az új felületen kap.

2 dolog megoldódott, mióta írtam: a sorozatoknál - már ahol közzéteszik - látható az évad és az epizód. Másik: tényleg töltöttek fel képeket. Sirály.

FŐ NGATÍVUM: még mindig rövid a csatorna kereséskor rendelkezésre álló idő, hogy eldöntsem, mit akarok nézni: Tudom, tudom, Info gomb, de enélkül is lehetne! Kevesebb infó kisebb betűkkel rövidebb ideig = KATASZTRÓFA!!!

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
5 órája, Bandi001 írta:

FŐ NGATÍVUM: még mindig rövid a csatorna kereséskor rendelkezésre álló idő, hogy eldöntsem, mit akarok nézni: Tudom, tudom, Info gomb, de enélkül is lehetne! Kevesebb infó kisebb betűkkel rövidebb ideig = KATASZTRÓFA!!!

 

Mit szeretnél legyen kint hosszabb ideig az infósáv ?  Akkor az meg egy másik efi réteget fog irritálni... 

Olvashatóság miatt kár ******  feljebb írtuk hogy úton van következő  fw ami olvashatóságot javítja. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
2 órája, anonymus írta:

Mit szeretnél legyen kint hosszabb ideig az infósáv ?  Akkor az meg egy másik efi réteget fog irritálni... 

Olvashatóság miatt kár ******  feljebb írtuk hogy úton van következő  fw ami olvashatóságot javítja. 

Attól tartok. hogy az 1 mp kicsit kevés, még egy sasszemnek is. :)

Mellesleg miért is takarja el a fél képernyőt a fekete csík? Mert ami információ benne van, az elférne a negyedében is.

Azt sem említette senki, hogy a szoftver váltás után felüvöltött a tv. A hangerő legalább a tízszerese lett. Erre mi szükség volt? Mennyivel bájosabb lett volna, ha felugrik egy info képernyő: Megújítottuk... Szeretné kipróbálni? ... Evvel a gombbal tud visszatérni. Meg lehetett volna csinálni, ha a fizető ügyfél a lényeg. de itt nem erről van szó. Eszi-nem eszi, nem kap mást. Nem tetszik neki? Tele van hibával az új felület? Na és. Ki is lehet kapcsolni a tévét. Coki az ügyfélnek. Mindez a 21-ik században. :(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Az infó sáv megjelenítési idejét és átlátszóságát nyudtan rábízhatnák a felhasználókra is.

Menüben +1 opció és kész. De még akár a komplett karakter használat  méretét is. Mint pl. samsung tv mkv feliratozás is 3 méretben állátható.

Szerintem a hangerő most rendben van. Remélem nem puszkálnak bele, mert akkor már a sokadik lesz egymás után

 

Őszintén remélem ,hogy az olvashatóság javításában(epg) eltűnik már az a fehér alapon magenta ,mert ez hányinger.  Illetve lehet magenta de csak egy keret és nem teli kijelölés.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: gombilaci
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Próbálom össze szedni hogy mik hangzottak el: 

6030-al lehet gond az tud kerregni a 3.5 hdd böl fakadóan vagy a felujított akkor azért, a 2231-el én vígan el vagyok 2.5 hdd hangja nem mondom hogy nincs de szinte semmi. Lehet aludni vele sőőt sokkal jobban mint a 6030-al.

Tvgo az jár minden tv előfizetés mellé, viszont annyi csavarral hogy nem vesz le a mobil adatkeretedből ha magenta 1-es előfizető vagy. Mondjuk a magentának van más értelme is pl üzletben vagy 1414-en előbb foglalkoznak veled. Meg volt nemrég magentásoknak külön koncert is.

@jajlo 1000-es net mellé kapsz egy D-link routert amit a Gls fog kiszállítani neked, azért mert a Hgw wifi-je nem tud 2,4 és 5 ghz-et dualbandel. Az ajándék router viszont igen.

Ha találsz ennyi műsort amit felvegyél le a kalappal, viszont azt tudnod kell hogy a felvétel nem kimenthető és ha elromlik a box bukod a felvételeket is. 

Nem zavar be a Nas maximum annyit kell csinálnod hogy a portot nyitsz neki ha el akarod kintről is érni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Tegnap megjött a frissítés!!!
Nekünk nagyon tetszik az új felület! Azt tapasztaltam, hogy a csatornaváltás és a menüben való navigálás is gyorsabb lett! Viszont egy apró hibát felfedeztem: csatornaváltáskor néha kettő csatornát ugrik előre is és visszafele is a csatornaváltó gombokkal. A navigáló gombokkal viszont érdekes, nem.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Üdv!

Megérkezett az új frissítés - gondolok itt az új UI-ra és a funciókra - és szeretném ha lehetne használni a régit praktikussági okoból melyeket azonnal ki is fejtek.

1. a csatornák lapozásánál zavaróan a fél képernyőt elfoglalja a lapozósáv (igen az előnézet miatt tudom... de az a réginél is elég nagy volt.)

2. az előnézeti kép a lapozósávban használhatatlan, ugyanis másodperceket kellene várnom hogy betöltsön  (a maximumos internet csomagommal is) így csak fekete és én már a címekből tudom hogy akaorm e nézni vagy sem. (kevesebb mint 1 másodpercet töltök egy csatorna előnézeténél, majd lapozok is tovább, az előnézetet 180-ból 5 csatornánl ha használom). jó ha van de szerintem nem hangsúlyos ennyire.

3 . Legfontosabb: szintén a lapozósávnál,  az előző verzióban rögtön a jelenlegi műsor alatt kiírta hogy mi jön utána mi nagyon nagyon fontos információ ugyanis nem szeretem 5 percenként újra átlapozni mert épp mindennek vége van. így viszont külön be kell nyomnom a jobbra gonbot mind a 180x csatornánál. egyszerűen nem kézenfekvő ha gyorsan akarok navigálni és tájékozódni.és  (igen van műsorújság de nem ugyanaz)

Ezúton szeretném tehát kérni önöket hogy legalább a 3.-as pontot tegyék újra elérhetővé az élvezhető tévézésért.

Köszönöm idejüket!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
12 perce, Ainz Ooal Gown írta:

Üdv!

Megérkezett az új frissítés - gondolok itt az új UI-ra és a funciókra - és szeretném ha lehetne használni a régit praktikussági okoból melyeket azonnal ki is fejtek.

Nincs lehetőség a régi használatára,  az új szoftver esetén betűkészlet és olvashatósági javítások vannak jelenleg csak. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...