Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

  • Válaszok 2.3k
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 2
22 órája, kistukesz írta:

Csatlakozom az előttem szólókhoz, szerintem is nehezen olvasható!

Nem értem, hogy mért nem gondolnak az idősebb korosztályra és ha már változtatnak, akkor inkább jobb legyen és ne rosszabb mint amilyenre most sikerült.

Remélem hamarosan kijavítják, hogy még szegény 81 éves anyám is el tudja majd olvasni a szöveget (most csak tippelget, és morgolódik)!

Sajnos akik az EPG karaktereit alkalmazták illetve elfogadták, azok egyszerűen dilettánsok (még ha németek is, akkor is). Egy normál karakter esetén a méretéhez tartozik egy komfortos olvasáshoz szükséges vastagság is, ami itt nincs meg. Szerintem még a dupla vastagságot is elbírná, de minimum a másfélszerest.

Más: a HDMI hangot a Cisco STB-k esetében sikerült egy korábbi gyengébb szintre visszatenni >:(. Mondjuk a javukra írnám, hogy ha az STB hangerejét a maximumra (25) teszem, és a hangerőt a tévén állítom, akkor kb. minden csatorna nagyjából ugyanolyan hangosan szól. Korábban olvastam hogy a Tatung boxszal nincs hang gond, abból viszont (úgy tudom) nincs felvevős változat.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: OldMike
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
2 órája, OldMike írta:

Más: a HDMI hangot a Cisco STB-k esetében sikerült egy korábbi gyengébb szintre visszatenni >:(. Mondjuk a javukra írnám, hogy ha az STB hangerejét a maximumra (25) teszem, és a hangerőt a tévén állítom, akkor kb. minden csatorna nagyjából ugyanolyan hangosan szól. Korábban olvastam hogy a Tatung boxszal nincs hang gond, abból viszont (úgy tudom) nincs felvevős változat.

Addig vagy boldog ember amíg nem látsz Tatungot élőben...  Amúgy nálam pont hogy javult a hang az új szoftverrel.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
13 órája, Roli82 írta:

@Roli82

Infó gombra kattints! :)

 

Azért egy felhasználóbarát megoldás az lenne, ha kiírnák oda, hogy a részletekért kattints az Info gombra. Azt már félve teszem hozzá, hogy a még felhasználóbarátabb megoldás, ha az nem egy szöveg lenne, hanem egy gomb gyönyörű magenta színben, és az OK-t megnyomva ugyanaz jönne elő, mint az Info gomb esetében. Álmodozás bezárva :D

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: OldMike
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Kértem, hogy állítsák vissza a régi állapotot, amíg ilyen hibás az új. Válasz: NEM. Miért? CSAK. Meg tudnák csinálni? IGEN, de le van tiltva. :(

Hát kérem szépen üzenem annak a ta_hónak (ta_hóknak), akitől ez függ, hogy menjen el kapálni. Azt talán még tudná csinálni.

Az a helyzet, hogy pénzért (nekem havi 12 eFt a csomag) szolgáltatnak, nem szívességet tesznek. Hogy merészelnek kísérletezni a fizető ügyfelekkel? Rég leléptem volna a nagy T-től, de nincs más szolgáltató (Solymár). De bízok benne, hogy lesz.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Papo
hiba
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
18 perce, anonymus írta:

Helyette most föntről tud le hívni egy ablakot amiben az utolsó 5 csatornáját látja. 

Erre meg mi szükség van? Semmi. Minden tévé készüléken EGY gombnyomással vissza lehet téri az előző csatornához. Így volt eddig itt is. De most a nagyokos fejlesztő behozta a második gombot. Normális ez az ember? És aki ezt jóváhagyta?

A csatorna lista ablakban az aktuális csatorna lila alapon fehér betű. Csak azért, mert ez a T színe. Bravó. Az, hogy nem olvasható, az nem érdekes. Két hiba a sok közül.

Nagyon pipa vagyok a felelősökre. De azok elérhetetlenek, ezt nem olvassák. Minden a telefonosokon csapódik le, akik aztán nem tehetnek róla.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
6 perce, Papo írta:

Akik itt megnyilvánulnak különféle panasszal, észrevétellel, azok mind képzettnek tekinthetők. És nekik is van ezer bajuk. De mi van a Gizi nénivel Bivalybügözdről? Csak azt látja, hogy nem látja. Pedig ő is fizet. Ugyanannyit, mint akik itt elsírják a bánatukat.

Ezért tartom nagyon felelőtlennek úgy bevezetni valamit, hogy nincs kellően tesztelve. Hiába mondják, hogy van. Nem a baráti körrel kell tesztelni, hanem egy előfizetői körrel, aki vállalja (pénzért, vagy akár ingyen). De itt van egy diktátum, és kész. Akinek nem kell, annak is. Ezt persze csak akkor lehet megtenni, ha a nagyságos urak/hölgyek biztosak benne, hogy nincs szankció. Csak egy kicsit támogatni kell néhány helyet, személyt, akitől függ a felügyelet, a döntési kompetencia. Ha nem így van, lehet cáfolni.

Megnyugtatlak nem haverok tesztelték hanem tesztelők, de mint írtam feljebb is tesztelők tesztelnek. De hogy mit fogad meg a cég és mit nem mit hogy dönt az nem a tesztelőkön áll. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

" 2017.10.01.-től

Megszüntetjük az alábbi TV minicsomagokat a vonatkozó, előfizetői szerződések felmondásával:

IPTV:  Globe, Delta, Speak!, Movie, Kids, KidsPlus, Filmbox;

SAT TV:  SAT Globe, SAT Delta, SAT Speak!, SAT Kids, SAT KidsPlus;

Digitális Kábel TV:  Globe, Delta, Speak!, Movie, Kids, Filmbox

Csatorna elnevezésváltozása 2017. október 3-tól: az AXN White csatorna elnevezése Sony Max, az AXN Black csatorna elnevezése Sony Movie Channel elnevezésre változik, a csatornák jellege nem módosul.

2017. október 3-tól az Alap csomagban a VIVA csatorna helyén a Comedy Central Family csatorna kerül elosztásra, valamint a Szuper Családi HD csomagban a Comedy Central Extra csatorna helyén az MTV Hits csatorna kerül elosztásra."

Forrás aktuális számla.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
21 minutes ago, tks said:

Sziasztok, az IPTV mellett ingyen jövő digitális adásról van valami hír? Budapesti családtagnál iptv van, és a másik tévén a digitális adás bejött eddig, de most nincs jel. Van valami hír arról, hogy lekapcsolják a digitális adást az iptv mellől? Vagy ez csak valami átmeneti kimaradás lehet? Remélem, az utóbbi.

 

sztornó a kérdés, megjavult, úgyhogy csak átmeneti dolog volt
 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
2 perce, fgabor87 írta:

Köszi! Kínai vonal megvan akkor itt is. :) Mondjuk nem írnak ezekről rosszat.
Gigabites hálózati kártyájuk van? Csak hogy milyen kábellel készüljek. Nem mintha árban nagy különbség lenne a Cat5 és Cat5e között. :D 

Látom Danubia TV (helyi) is fent van már rajta, akkor nem is érdemes megtartani a Humax boxot, meg a koax kábelezést. Ugye?
Könnyebb lenne behúzni az UTP-t a kábelcsatornába, ha kiszedhetem a koaxot.

Cat5e kábelt használ 99%-ban a T :)

Danubia tv, Esztergom tv, meg még valami helyi érdekeltségű csatorna bent van. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
49 perce, kabelnet írta:

" valami mód arra, hogy gyorsan másik napra lehessen ugrani? "

A távvezérlő jobb-felé mutató dupla háromszög gombjával (a két szürke gombsor felső sorának jobboldali gombja, lejátszásnál előre pörgetés) napi ugrásokat lehet elérni.

Belépsz a műsorúságba, majd a távirányító legalsó sorában jobbról a második gomb és ugrás napra, időpontra.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...