Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

  • Válaszok 2.3k
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 1
22 órája, Kalimera írta:

HD (sőt UHD) mániás vagyok, ám az IPTV jelenlegi technikai lehetőségeit érintőlegesen ismerve lemondanék az összes HD csatornáról, ha nem újabbakra adókra lenne felhasználva, hanem a jelenlegi SD-k javítására.

2-3 SD csatornát nézek, de ilyen adatsebesség mellett azokat is csak a számomra érdekes tartalom miatt.

Van egy érdekes tapasztalatom, ami remélem nem csak placebo. Lett ez a ...Mozi végű csomag egy halom új HD változattal. Nekem nincs, mert ezek többségét SD-ben sem néztem, egy két csatorna néhány műsora miatt nem érné meg. Viszont azóta észrevettem, hogy pld. a DOQ vagy az OZONE néhány műsora SD-ben is észrevehetően jobb minőségű lett. Tehát nem csak a TELEKOM hibás abban, hogy rossz az SD-k minősége, hanem a tartalomszolgáltató is. HD-ben már nem adhatja le az eddigi silány kópiáját, és ez valahogy az SD-ben is átjön.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

@OldMike

Az alacsony adatsebesség átka.
A frissen készült reklám és egyéb anyag elfogadható, mert van miből elhagyni.
A kissé régebbi (rosszul tárolt) eleve ponthiányos anyagból a rostálás után nem sok marad.
Nem hibás senki, csak az idő.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Kalimera
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Ekkor: 2014. 11. 06. at 15:55, ApaFia írta:
23 órája, OldMike írta:

Van egy érdekes tapasztalatom, ami remélem nem csak placebo. Lett ez a ...Mozi végű csomag egy halom új HD változattal. Nekem nincs, mert ezek többségét SD-ben sem néztem, egy két csatorna néhány műsora miatt nem érné meg. Viszont azóta észrevettem, hogy pld. a DOQ vagy az OZONE néhány műsora SD-ben is észrevehetően jobb minőségű lett. Tehát nem csak a TELEKOM hibás abban, hogy rossz az SD-k minősége, hanem a tartalomszolgáltató is. HD-ben már nem adhatja le az eddigi silány kópiáját, és ez valahogy az SD-ben is átjön.

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Ekkor: 2018. 11. 04. at 14:32, anonymus írta:

Év végéig szól a Spiler 2 tv szerződése, ez a kiadott információ. Semmi bővebb szebb információ nem tudható még. 

Ergo simán gondolnak egyet és kivehetik a spíler2-t? Vagy ez is olyan lesz, hogy fél évig megy a hercehurca, hogy majd ha tudtok valamit szóltok? A csatorna megjelenése előtti napon délután telefonáltam, hogy adjanak már valami infót... áááh, nem tudnak semmit, ha valami lesz azonnal, de azonnal szólnak... erre rá kb 5-6 órával már fent van neten, hogy másnaptól lesz spíler2. Teljesen hihető, hogy ezt a drága kedves kolléga hölgy nem tudta ill. itt a bennfentesek sem tudtak semmit semmiről egyik nap, aztán hopp másnapra bekerül. Ezek alapján akkor várható, hogy januárban ha keresem a spíler2-t a csatornakiosztásban akkor azt fogom konstatálni, hogy szó nélkül kivették? :D Eddig semmilyen telekom felől jövő információ nem valósult meg ezt az ügyet érintve. Szóval december 31ig lesz, aztán jön a "majd ha valamit tudunk, szólunk, mert a fogyasztókért élünk" stb stb. szöveg fél évig? :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
2 perce, btz írta:

@Szabo.Peter2

A csatornakínálatot negatívan érintő változásokról minimum 30 nappal előtte értesül mindenki. A számlalevéllel együtt szokták kiküldeni. 

A 2019. évi csatornakínálat változásokról már @Roli82 is adott tájékoztatást. 

 

Ez szuper. De az érintett csatorna a spíler2. Erről semmit nem látok, hogy lesz-e januártól :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Ekkor: 2018. 11. 04. at 12:44, Luciferi írta:

Mi lesz a Spiler 2-vel, megy marad vagy HD is lesz, a szerződés csak évvégig szólt!

Szokásos titkolózás és susmus van erről, ugyanúgy mint mikor végre bekerült. Sehol semmi infó, senki nem tud semmit :) én is spíler2 témában nyomozok egy ideje, de semmi infó. Biztos véletlen... :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
19 minutes ago, btz said:

Minek? Ha elromlik, cserélik ingyen. 

Pl. ha nem találja a user. Idős családtagnál gyakran elkallódik, ha lerakja menet közben valami helyre, ahol aztán nem jut eszébe keresni. Ha lenne pót, akkor tudná azt használni, amíg a másik elő nem kerül valahonnan.

Persze erre a célra nyilván csak akkor vennék, ha pár ezer forint, nem 15 ezer vagy hasonló. Ezért érdekelne az ára.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Just now, btz said:

És ha a pót is elkallódik? ? 

Univerzálissal próbálkozhatsz ?

Esetleg infrás telóval.

Kettő nehezebben kallódik el. Okostelefont nem használ. Univerzális meg azért nem jó, mert máshogy néz ki, nehezen tanulja meg. Az lenne a jó, ha két teljesen egyforma távirányítója lenne, amik ugyanúgy működnek, ha ezt már ismeri és megtanulta.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Úgy látszik a Telekom harcot indított az ismeretterjesztő (vagy annak látszó) csatornáknak:

"2019. április 1-jei és 2019. április 2-i változás: Érintett szolgáltatás: Valamennyi szolgáltatás Módosítás lényegének rövid leírása: Az IPTV és a műholdas (SAT) televízió hálózaton nyújtott Családi, Családi+HD, Szuper Családi HD, Szuper Családi HD 201809 és az IPTV hálózaton nyújtott Szuper Családi Mozi díjcsomagokban a DoQ csatorna 2019. április 1. napjától kezdődően megszűnik. Az érintett csomagokban a megszűnő csatorna helyett 2019. április 2. napjától kezdődően a Nicktoons csatorna kerül elosztásra "

Biztosan sokkal több gyermek fog születni, fel kell készülni rá :D

Amúgy arról nem esik szó, hogy akinek DoQ HD is, mit fog kapni helyette.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...