Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

  • Válaszok 2.3k
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0

Szia, nem tudom, én aztán teljesen béna vagyok az ilyenhez, a szerelő mondta, hogy az adó készülék az internet modemhez, a vevő készülék a hálószoba elektromos dugaljához kapcsolódik, valóban azt mondta, hogy csak feltételesen próbálja meg, mert elég drága és hibátlan vezeték rendszer mellett működik. Majd tájékoztatlak, ha megejtjük a próbát. A jövő hét elején. Köszönöm a velem való foglalkozást.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Lehet a set top box a ludas, mert ha a kiválasztottad a megfelelő forrást (és mint ahogy írtad, a kábelt más eszközön letesztelted, és azt is kizártad, hogy esetlegesen rosszul van bedugva) és ennek ellenére sem láttál/hallottál semmit, akkor más hibalehetőség nem nagyon van a portokon kívül: az egyik a tévé készüléké, a másik pedig a boxé. Nem gyakori hibajelenség, de sajnos - tapasztalatból írom - előfordul, úgyhogy szerintem megér egy hívást a 1412-re.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Üdv!

 

A teletext egyre kevésbé preferált platform manapság. Az analóg időszakban nagyon hasznos volt, hiszen tkp. ezen a szolgáltatáson volt elérhető az EPG elődje, úgszolván az első "digitális" műsorújság. Ma már azonban - főleg a SMART TV-k mind szélesebb körű elterjedésével - egyre feleslegesebbé válik, hiszen egyszerűen nem képes sem kényelmi funkciók, sem pedig információmennyiség szempontjából felvenni a versenyt akár a set top box, akár egy okostévé nyújtotta szolgáltatásokkal. Elég csak arra gondolni, hogy ma már egy műsorújságban nem csak egy műsor kezdési időpontját és rövid tartalmát lehet megtudni, de akár rögzítésre is ki lehet azt jelölni. A műsoradatbázisból pedig nemcsak műsor címére, hanem akár egy színész, producer, rendező nevére is rá lehet keresni. A jővő valószínüleg az alkalmazások fejlesztése lesz az új platformokon, a teletext pedig szépen lassan - ahogy az analóg műsor is - eltűnik. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Helyzet: egy háztartásban adott két HD készülék. Szolgáltatás típusa IPTV családi+HD. A szolgáltató honlapon közzétett információja szerint a két tv-hez két vevőegység szükséges. Az elsőt ingyen biztosítja az előfizetéshez, a másodikatmár elég borsos áron lehet bérelni: összesen 870 Ft./hó.

 

Kérdés: A szolgáltató információja szerint ha kettő darab vevőegységet használok, akkor HD adás egy időben csak egy vevőegységen fogható!!!! Azaz fizetek egy csatornacsomagot, fizetek egy + vevőegységet, de a szolgáltatást csak felváltva és nem szimultán használhatom a vevőegységeken! Ez mi akar lenni? Ez komoly? Ezt mégis hogy gondolják? Ennek mi értelme van? De tényleg.

 

Lehetséges megoldás: Vagy szolgáltatót cserélek és átmegyek a konkurenciához (amennyiben a saját érdekemet és kényelmemet nézem), vagy a T-Home-os + vevőegység bérlése helyett, a bérlési 870 Ft. díjat kipótolom még 1000 Ft-al mely összegért a konkurencia azonnal és örömmel beköti saját szolgáltatását összesen 85 csatornát melyből 25 HD adás. Az előfizetési díj 1960 Ft./hó. Ugyanott további beltéri vevőegységek 300-ért bérelhetők és valamennyin egyszerre fogható a HD adás. Nincs semmilyen hülye korlátozás.

 

Most ez az én bosszuságom és delemmám. A hűség időm leteltéig nagyon hajlok az utóbbira, mivel ezáltal olyan csatornákhoz is hozzáférhetek, melyek egyáltalán nem szerepelnek a T-Home kínálatában, viszont nagyon örülnék nekik. Ha a hűség időm letelik, akkor már okosabban fogok mérlegelni, az már egyszer biztos.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok

 

Testvéremet felhívta a thome hogy ingyen cserélnék a set-tob-box-át hd minőségúre, és felvevősre.

Szerintem most Cisco cis 2001-e van asdsl ip--vel.

Lehetséges hogy a T már igyen adja a felvevős stb-ket? Bár a hd-re való cserrét sem értem meart a cis2001 már HD.

 

Segítségeteket köszönöm

acel

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Gondolom nekünk földi halandó Telekomos előfizetőknek semmiféle rálátásunk nem lehet, hogy az új rendszerbe áttelepítés területi alapon, előfizetői törzsgárdaság, név szerinti ABC sorrend, vagy a szemünk színe szerint történik?

 

Ahogyan azt sem tudjuk, hogy a Cisco 3925 HGW fw frissítése milyen szisztéma szerint jut majd el a készülékünkre.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Az úgy nem fog működni. IPTV-nél és SAT tv-nél a saját tv-d csak megjelenítő eszköz mint egy monitor. A box távirányítójával szinte minden tv-t lehet kezelni ( legalábbis az alapfunkciókat). Nekem is Samsung Smart tv-m van és a ki be kapcsolást és a hangerőt rá lehet hangolni a box távirányítójára.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nem.


Stream csere 2SD+1HD átcserélni 2HD+1SD pár perc és még a boxot se kell újraindítani.

Ehhez azonban előtte kell az új rendszerbe való migrálás is, ha jól gondolom.

 

 

Igen jól gondolod, régi rendszerben ha kézzel át raknak hogy 2 hd streamed legyen valamiért vissza ál és csak 1 lesz pasz jó kérdés mért ezért kell hogy át kerülj új rendszerbe ott nincs ilyen gond. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
  • Telekom

Szia!

 

Amikor kikapcsolod a TV-t, akkor a set top boxot is kapcsold ki a távirányítójával (stand by üzemmód - pirosan világít) így nem fog rákerülni a reklámfelirat a felvételre. Emellett a másik lehetőség, hogy az ügyfélszolgálaton jelzed, nem szeretnél több reklámot.

 

Üdv: Böbe

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...