Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

  • Válaszok 2.3k
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0

CISCO ISB6030MT a cucc

 

Egyébként onnan gondoltam mert 1x felhívtam  őket és azt mondtá ne nyissam fel mert úgysem találok benne semmi vinyót. Kicsit átverték a búrámat na de mindegy. Most fogok váltani HD csomagra akkor jönnek és cserélik más és nagyobb tárhelyre?

 Még mindig izgat az a dolog, hogy a teletex felirata ennél a szolgáltatónál is előbb jelenik meg 3-4 mp mint a beszéd, mert akkor ez a szolgáltatás nem használható, úgy mint a digitv-nél. Vagy lehet ezt a csúszást korigálni?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

De igaza volt az ügyfélszolgálatnak semmi értelmeset nem találsz benne :) . Nem cserélik semmire nincs forgalom nagyobb tárhellyel / modernebb iptv box. A cisco 2231 annyival tud csak többet a tiédnél hogy kisebb hdd ben nem 3.5 hanem 2.5 így halkabb stb. 

Teletexre meg pasz szerintem nem lehet nagyon korrigálni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
ha nem megoldható a 2 router összehangolása akkor a speedportra átállítanám rá a másik netet,mivel ugyebár az iptv dsl vonalon jön és a másik net meg utp-n pppoe kapcsolattal,így ha beállítom a speedpirton a másik netet akkor azt fogja használni nem a t-com hálózatát...azért kérdeztem hogy az iptv-nek feltétlenül szükséges-e t-comos net vagy megy esetleg másik internet szolgáltatón keresztül is
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szerintem nem fog menni más szolgáltató területéről, sőt egy telekomosnál sem ha nem saját eszközt/logint használsz fel. De majd a szakik megválaszolják pontosan.

 

Meg ez a másik net kicsit nekem zavaros, hogy UTP meg PPPoE. A PPPoE az ADSL-hez használatos. Tehát vagy egy fizikai másik végpont nem Telekomos DSL szolgáltatással?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ahogy látom a probléma az hogy nas egyben  a telekomos router.

De így is a dual wan modem a megoldás, Vagy egy pc-ben második ethernet kártya és ezt konfigurálni mint egy dual wanos router. Ez nehezebb mivel itt a többi eszköznél is meg kell adni a hogy a pc-t használja default routernek.
Viszint nem tudom mennyire jó a speedportos nas, dekem a dlink-704es max videonézésre  használható, másolni rá kész rémálom (1MByte/sec körül van a maximuma irásnál).

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Tehát akkor a Telekomos DSL és egy másik szolgáltató DSL-e egy földrajzi végponton van és a Telekom DSL csak az IPTV miatt van és a másik pedig a Net miatt?

 

Amúgy ha DUAL WAN-os router kell, akkor nálam van egy eladó. Március végén vettem és egy VPN tesztet csináltam vele. De nem jó, mert csak transzparents tud. Ezért akarom eladni.

 

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...