Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

  • Válaszok 2.3k
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0

Kedves Deino!

 

Mondjuk örülök ennek a TV Go vagy mi is a neve dolognak mert így pl. tudok gépről is TV-zni, nem hiába vettem egy jó nagy monitort még annó, na meg box se kell ugye így :smileyvery-happy: Lesz egy TV és elég, a többit meg nézem itt, bár igazából nem vagyok egy nagy TV-s.

Hát nem akarlak elszomorítani de ez a TVGO részemre egy élvezhetetlen szolgáltatás.

 

Csak azok az adók jönnek amit megtalálsz, tehát nincs minden előfizetésed benne.

A kép minősége meg kratasztófális a 16" laptopon is elfogadhatatlan. Azt  mondták az internett miatt van levéve a felbontásuk.

HD adás az nincs, de még az SD sem jön át. Ha felmész akkor a kínálatot látod bejelentkezés nélkül is. De fogni csak ezekből is az előfizetésed szerint tudsz.

csak 4.4 android felett alkalmas. 

Rootolt tabletten és telefonon nem müködik!!!!!

A monori 29-esben a legdrágább a helyi szolgáltatás.:smileyfrustrated:

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

"TVGO képminőségre panaszkodók nézzék meg az internetkapcsolat minőségét, mert dinamikus minőséget ad az alkalmazás.

Ha nincs sok sávszélesség, valóban ******* a kép, de ha van, akkor kifejezetten szép képet ad, röccenésmentesen."

 

Hát tegnap beszéltem az illetékes szervizessel. beüzemeltük mert valóban a cromen nem jött pluing hiány miatt, hiába telepítette. Dea rokán szó nélkül lejátszotta a TV adást. De a kép pocsék. HP pavilion g s. 16" core"i3, 6gb,HD felbontásnál valamivel nagyobb monitor.1366x768  gondolom elég? A szervizes fiatalember mondta, hogy csak csökkentett adatátvitel van.

 

A sávszélesség meg gondolom 30 Mbit elég.HD képet tudok a laptopról küldei a TV-re.

 

Hát most bekepcsoltam pl a sport 2 foci meccset ismételnek DVSC-Fradi de még az eredményt se nagyon tudom kiolvasni amikor teljes képernyőre teszem és a fű 2 féle nagy pacákból ál. Az 1986 években volt ilyen az első szines TV-m

 

Szala:Lehet, hogy az android 4.-től felfele már álmos voltam amikor egyeztetem.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Két gyors kérdés. Egy 10-15 Mbs sávszélességű ADSL2+ vonalon (internet nincs)  sd felbontású képnél milyen valószínűséggel lehet kockásodásra,  pixelesedésre számítani, és   hagyományos tévén mennyire vehető észre? Kézzel történő azonnali felvételnél (rec gomb megnyomása) a Telekom által biztosított valamelyik típusú DVR  STB szoftverében van lehetőség a leállítás időpontjának beprogramozására, vagy csak manuális leállítás van? A mostani szolgáltatóm boxa tudja ezt.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
Dchard nevű fórumtárs egy másik fórumon írt valami olyat hogy adsl esetén lehetnek olyan féle hibák, csomagvesztések, amik egy internet vonal esetében nem nagyon lenne nagy jelentőségű vagy akár észrevehetetlen is lenne, de IP TV esetén hamarabb megmutatja magát egy egy megröccenés, kockásodás formájában.
De SD esetén nem hiszem hogy vállalhatatlan szinten jönnének elő ilyen hibák, de csodálkozni sem érdemes ha néhanapján mégis.
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Igeb, én is inkább tapasztalati szinten értettem, hogy  ez mennyire érezhető.

Én tapasztalatból írom, - több helyen láttam már ADSL-en működő SD IPTV-t, hagyományos, katódsugárcsöves (CRT) tévén - hogy a blokkosodás nem számottevő - persze azért elő-előfordul-, és CRT-n szerintem nem is annyira feltűnő, főként a mindössze 720X576 pixeles SD felbontás mellett. Fagyás pedig  nem jellemző, azért ezen a sávszélen elmegyeget már az IPTV net nélkül.

Érdekességként megemlítem, hogy sok, különböző készüléken is látva IPTV-t, a CRT-k esetén többnél volt szükség magassabbra állítani a fényerőt az addiginál, mert a kép elég sötétnek tűnt. Nem tudom ezt más mennyire tapasztalta, én több készülék esetén is. Egyébként a minőség bőven élvezhető.

 

A felvétellel kapcsolatban: a felvétel kétféleképpen kezdeményezhető:

- ha megnyomod a REC gombot a távirányítón a set top box elkezdi rögzíteni az éppen látott műsort - illetve, ha nem kapcsoltál el, akkor a rögzítést onnantól kezdi, amikor arra a csatornára kapcsoltál, és addig folytatja, amíg az éppen aktuális műsor tart.

- Kiválaszthatod az EPG-ből is a kívánt műsort, ekkor beállíthatod, hogy a felvétel a műsorújságban szereplő időpont szerint induljon és álljon meg, de lehetőséged van ráhagyás beállítására is.

- Manuális felvételt is beállíthatsz, amely leginkább a régi képmagnók automatizált rögzítési rendszerét idézi: beállítod kézileg a rögzíteni kívánt csatornát, a kezdő - és végidőpontot és ha minden stimmel akkor leokézod a felvételt.

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Köszi a válaszodat, ez bíztetó. Talán nem elég érthetően fogalmaztam, az azonnali felvétel volt a kérdés. (rec megnyomása)  Amennyiben jó lértettem,amit írtál, a felvétel leállítási időt  ebben a speciális esetben a távirányítón gombnyomással nem lehet előre beállítani. Ez olyankor érdekes, amikor egy érdesnek tűnő műsor már megkezdődött, fel szeretnénk venni,  de a befejezésénél nem vagyunk  az STB közelében, ezért előre be szeretnénk programozni, mikor álljon le. Ez a *** DVR boxnál kényelmesen egy mozdulattal megtehető, a felvétel leállásának idejét a műsor EPG szerinti befejezési idejéhez képest akár több órával későbbre is  léptetni lehet a távirányítón a rec gomb nyomkodásával bármikor a rögzítés közben.  IPTV DVR STB-nél a ráhagyás beállítását az azonnali felvételnél kézzel módosíthatom akár utólag is, vagy csak az EPG-ből előre ütemezett felvételnél globálisan, például 5-10 perc.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Ez olyankor érdekes, amikor egy érdesnek tűnő műsor már megkezdődött, fel szeretnénk venni,  de a befejezésénél nem vagyunk  az STB közelében, ezért előre be szeretnénk programozni, mikor álljon le,-- De leírta ha megnyomom a rec gombot akkor az addig megy míg a műsor tart, és onnantól veszi fel amikor rákapcsolódtál a csatornára arra a műsorra.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...