Ugrás a tartalomhoz

Kérdés

  • Válaszok 2.3k
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Ajánlott posztok

  • 0

A délelőtti IPTV problémára mondta a Telekomos, hogy frissítési gond, azalatt az internet és a VoIP telefon normálisan működött. A délutáni viszont valóban (központi) net probléma lehetett, mert végül is tőlem függetlenül rendbe jött. Remélem nem tér vissza, ha mégis akkor bejelentem.

Egyébként ma a Telekom Ügyfélszolgálat - kérésemre - átállított 2 HD és 1 SD állapotra:). Ez valószínűleg az új számlázási rendszerbe migrálás következménye, nem biztos hogy köze van az IPTV frissítéshez.

Hát a 2HD már rég adják... csak nem egyből, és nem maguktól... Vagy kéred, vagy ha ügyintéző figyelmes akkor csomagváltás után beállítja neked...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Igen van 2HD stream (koax, optika) lassan már egy éve de csak annak aki már át van migrálva, akinek nincs annak nem állítják be. :(

Nekem is optika és még sem megy csak egy HD stream,azt mondják itt még nem elérhető.Más én azt akarnám kérdezni,hogy hogyan lehetne működésre bírni a képek és zene funkciót.A számítógépen levő videót és képeket szerettem volna nézni a tv-n az iptv boxxon keresztül.Rövid keresés után azt irja ki hogy nem talált semmit.Ötleteket tippeket előre is köszönöm

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Üdv!

Az lenne a kérdésem, hogy ha eddig műholdas úton vettük a tv adásokat és most át váltok IPTV-re, akkor az már kábelen fog jönni?

Egyébként ezen a héten kedden adtam le a rendelésemet, csütörtök este 8 fele megszüntették a műholdas tv hozzáférésemet, az IPTV bekötéséhez pedig szerelők fognak jönni át állítani a tv-met? Ami azt jelenti, hogy a hosszú hétvégén nem lesz tv-je a családnak? :(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Nagyon köszönöm a linket,de a leírás szerint optikán nem működik.Ez az alkalmazás sem ér így semmit

Ezt a részt nem néztem, mert nekem koaxon jön az IPTV. Igazából nem azt írja hogy egyáltalán nem működik, csak egyidejűleg a számítógépen nem lesz internet kapcsolat. Ez azonban már eléggé húzós lehet.

Valóban a btz által javasolt mód a jó - mármint ha megoldható - mert sokkal több lehetőséget nyújt. Csak a hab a tortán, hogy számomra Windows megosztó szoftvere agyrém, a maga összevisszaságával. Annál bármelyik DLNA szoftver nagyságrendekkel egyszerűbben kezelhető.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Amióta van ez az izè amit tisztelt tèsek iptvnek csúfolnak.... Akadozik ès megàll a kèp. Majd mikor elindul újra eltelhet 10perc is ... Gondoltam majd visszatekerem de persze azt sem lehet... Kiveszel egy filmet ès a legizgalmasabb rèsznèl szintèn ezt produkàlja. Majd újraindítom rutinból mert màr kurvàra megy! Azt követõen nem tudcsatlakozni.... ezt írja az okos doboz. Telefon ......  vàrsz olykor 20 percet. Felveszi a vonal màsik vègèn egy valami zombi.- mi a panasza hallgatom. Elmondom neki /ennek kètszàzadjàra/ elkezdi mondani amit màr ha àlmomból keltenek is tudok. Lehet jobban mint ö! De vègig csinàlom közben azèrt mondom neki, hogy ezt màr  tôbbször.... De õ csak kèrdi mi van a kèpernyön.? MONDOM HOGY SEMMI màr emelkedett hangon. Jó tovàbbítom a hibàt adjam meg a szàmom majd èrtesítenek.... Sms-ben.. Ahogy említettem ez màr sokszor megtörtènt. A szàmla mindíg pontosan jön az nem akadozik! amit mindíg idöben be is fizetek. Akkor itt most megkèrdezem ki MIATT KÍNLÓDUNK EZZEL,! Mert EZ NEM SZOLGÀLTATÀS! Ha szolgàltatàs akkor szolgàltassàk amit kifizetek! Kèrem, hogy vàlaszoljanak mert *****ul unom, hogy egy ***** filmet nem tudok megnèzni anèlkül, hogy megàlljon! Köszönöm!

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
trágár, alpári tartalom
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...