Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Tatung STB-3112 CDA IPTV Set-Top Box hiba


Törölt_tag7909

Kérdés

sziasztok. január 24.én kötöttem be egy netmánia xxl csomagot és egy iptv családi hd csomagot. az internet flottul megy(elnézve hogy néha néha délután megáll pár órára) gondom van az iptv-vel. a net megy ugye szépen. a settopbox is megy szépen de éppenséggel nincs adás. sehol. csak üres fekete képet kapok. csatornainfók műsorújság dvd téka minden *****ság megy rajta csak a tv adás nem. többször újra indítottam már. hálózatból is ujra indítottam ki bekapcsolással. csinált már ilyet. az megoldotta hogy hosszú ideig áramtalanitva állt(talán 2-3óra) azután jó volt. de most ez nem oldotta meg. lassan 3-4. napja nem jó. ötletet vagy megoldást elfogadok! nem ezért fizetek! :))) üdv Tamás

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

szia. az megoldotta hogy a ki kapcsoltam a beltérit és a modemet is. aztán modem be fél percre rá a beltérit is. ugye a beltéri először nem kapcsolódott. újra indítottam. adigra felállt a kapcsolat a modemen és ez után vissza jött az adás is. kiváncsi leszek meddig lesz jó! :) köszi a tippet.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...