Ugrás a tartalomhoz

Karbantartás


Vendég

Ajánlott posztok

Kedves Ügyfelünk!

Tájékoztatjuk, hogy ügyfélszolgálati rendszereinkben és a honlapunkon karbantartást végzünk, ami

  • az ügyfélszolgálati rendszerek esetén 2017. március 23-án 22 órától várhatóan március 24-én reggel 8 óráig,
  • a honlapunkon pedig 2017. március 23-án 20 órától várhatóan március 24-én 14 óráig tart.

A munkálatok ideje alatt az önkiszolgáló ügyfélszolgálat és az automata rendszerünkben történő jelszavas és hangazonosítás nem lehetséges, továbbá munkatársaink is csak általános tájékoztatást tudnak nyújtani. A honlapunkon egyes oldalak, funkciók korlátozottan elérhetőek.

Az esetleges kellemetlenségért elnézését kérjük, megértését és türelmét köszönjük.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Befejeztük az ügyfélszolgálati rendszereink karbantartását.

Az online rendszereink, honlapunk karbantartása továbbra is folyamatban van, ez várhatóan 14 óráig tart.

Az esetleges kellemetlenségért elnézését kérjük, megértését és türelmét köszönjük.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 órája, TheSupreme írta:

Az a legjobb, mondjuk aki "ismeri" a T féle karbantartásokat, az sejtette, hogy ez lesz. :)

Telekom alkalmazásba sikerült már bejelentkeznem ami meg külön érdekes hogy a régi csomagokat mutatta és hagyta is volna megrendelni. Mondjuk nem próbáltam ki mi történik ha megrendelésre nyomok. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

1 órája, ohej írta:

Lehet, hogy nem is olyan könnyű kérdés, vajon a mai napon befejeződik a karbantartás és utána hibátlanul használhatjuk az online ügyfél szolgáltatást?

Azért nem könnyű kérdés mert nincs kitől megkérdeznünk :(  Hétfőn tudnánk leghamarabb megkérdezni addig meg remélem csak nem tart.

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...