Ugrás a tartalomhoz
  • 0

telekomos rom visszaállítása


ZALDERAN

Kérdés

Sziasztok ! Látom van már hasonló kérdés., de válasz még nem érkezett rá. Segítséget kérnék. Hasonló problémám van nekem is. Használtan vett P9 EVA-L09C900B182  EMUI 4.1.1 rom volt-van rajta. Úgy nézem sem rootolva, sem kinyitva nincs. Hogyan lehetne visszarakni rá a  telekomos 6-os androidot ?

Előre is köszönöm.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Hello @Zalderan, nem véletlen, vékony jégen jársz. ha tudnánk, hogy hogyan kell :D, a módszere miatt a fórumszabályok akkor sem támogatnák a részletes leírását, így ha bárki jelzi felé, akkor kikapnánk a moderátortól. no meg a kérdésed alapján tudnod kell, hogy balul is elsülhet, így mi is csak úgy írnánk le, mint bárki más, ha félresikerül, te vagy a hunyó. úgy meg szerintem nem fair. szóval csak egy tippet kaphatsz (hacsak valaki nem lesz nálam bevállalósabb), itt nézz körbe, ha ragaszkodsz hozzá :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Köszönöm. A romot nem én tettem fel. Vételkor nem tünt fel .Miután kezdtem belakni, akkor szembesültem vele bizonyos dolgok nem működnek,vagy hiányoznak belőle.  Nem nagyon mókolnám, nem szokásom.Ráadásul még garanciás . Ebben az állapotban elvesztette a garanciát, vagy esetleg a T-nél visszaraknák ha bevinném ?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

 

ZALDERAN

 

De én ajánlanám először a Telekomos ROM-meg próbálni feltenni a 3 gombossal. 

 

Nem tartom valószínűnek, hogy vissza tennék, de visszatudod tenni te is. ha a leírást követed, vagy az linken lévő oldalon megkeresel privátba..

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: lion49
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...