Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Megrendelés után kapcsolatfelvétel


Törölt_tag8015

Kérdés

Sziasztok! Holnap lesz egy hete (április 2-án rendeltem), hogy rendeltem egy telefont előfizetéssel a meglévő internet és tv előfizetésemhez, aranykártyás vagyok. Sajnos még mindig nem kerestek kapcsolatfelvétel céljából, kedden érdeklődtem és azt mondták, hogy minden rendben, fognak keresni, de azóta is már eltelt 4 nap és semmi. Mi lehet a probléma? A másik kérdésem pedig, hogy Samsung S7 Edge telefont rendeltem, aranykártyás vagyok, nincs Telekom tartozásom, 11 hónapja rendesen fizetem a számlákat, mennyi esély van rá, hogy elfogadjanak és ne kelljen előleget fizetnem? :D Köszi a választ :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 0

Sziasztok! 

Nekem is hasonló a problémám, annyi "kis" plusszal, hogy én április 9-én rendeltem, 19-én kellett volna átvenni, ehhez képest 20-án hívtak, éppen hívásban voltam (telefonközpontos munka) és nem tudtam felvenni. Azóta nem lehet elérni az ügyfélszolgálatot. 27-e van és nincs egy csepp hír se a telefonról. Arról nem is beszélve, hogy 4-szer voltunk személyesen bent és 4 ember 5 félét beszélt. Nincs nekik valami oktatás? Hebegnek-habognak és a kérdésre nem képesek válaszolni. Először azt mondták, hogy mondjuk le ott helyben a rendelést és helyben csinál egy másikat, ami nem online rendelés (nincs adategyeztetés). Aztán most legutóbb már le se lehet mondani, mert nem volt adategyeztetés. Kösz. Legalább 2-szer kell megerősíteni rendelés előtt, de szükséges még harmadjára is. Király és gördülékeny ügyintézés. Az előlegről se képesek egyértelműt mondani. Indult 30ezerről, második találkozáson lett 40 és utoljára a hölgy már 55ezret számolt. Köszönjük részletfizetés. (55ezer a telefon árának a fele.) Én már nem tudom kihez forduljak, telefonon nem érek el semmit, személyesen meg inkompetensek. ÉS MÉG LEMONDANI SE TUDOM A RENDELÉST :D *nevetésből sírás és sarokba kuporodás* Mit lehet ezzel tenni?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...