Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Mobilvásárlás


Törölt_tag8035

Kérdés

Sziasztok!

Az lenne a problémám, hogy kinéztem egy telefont, de csak vidéken van raktáron én meg pesti vagyok.Kamatmentes részletre szeretném venni a telefont és legkésőbb szerdáig szeretném megkapni, meglévő előfizetés hosszabbításával. Van erre lehetőség? Ilyenkor az online rendelést válasszam, vagy inkább érdeklődjek személyesen? A sim kártyámat is nano-ra kell cserélni, ez online vásárlásnál is lehetséges?

Előre is köszönöm a segítséget!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Hello @xxnori, remélem, hogy már nem aktuális, mert nálad az új teló :D így csak általánosságban én mindig a Té honlapján rendelek, neked is ezt javaslom, hacsak nincs Té üzlet fétised :D ha egy teló van a Ténél, akkor online biztosan van (üzletben előfordulhat, hogy pont a kiszemelt nincs, és megrendelik ugyan, ha kéred, de az is idő), nem kell Té üzletig autóznom (budapesti vagyok én is, így több is van 10 km-en belül, de időben szinte mindegyik több, mint vidéken pár település távolság), nincs sor (amit mindenhol időpazarlásnak tartok), és a mobil cuccaikat én eddig mindig 1-2 napon belül megkaptam (egy párezres hangszórót kivéve ingyen szállítással). kártyacsere is megy így.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...