Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Huawei Mediapad M3 8.4 igénybejeletés / megrendelés.


donci

Kérdés

2017. április 2.-án a Telekom Webshopban, a vezetékes otthoni szolgálatásokhoz megrendeltem egy darab Huawei Mediapad M3 8.4 tabletet. A Telekom rendszere ezt igéynbejelentésnek vette. Majd 2017. április 7.-én hívtak, hogy készleten van a termék, és hogy el fogadták a részlet fiztetési kedvezményt. Majd 2017. árprilis 10.-én el készült a tablethez és a hűség idő hosszabításhoz a szerződét. A szerződést ki küldték elektronikusan. 2017. árprilis 10.-én szintén hívtak a telekomtól, hogy raktáron van az adott termék és küldik. De a mai napig, sőt eddig a percig nem kaptam meg a  Huawei Mediapad M3 8.4 tabletet? Ilyenkor mi van? Mi a teendő? A ki küldött elektronikus szerződés szerint a "A szolgálatás megkezdésének határideje: legfeljebb az elõfizetõi szerzõdés megkötésétõl számított 15 napon belül, melynek határideje 2017.04.22." Ma meg már 18.-a van! A hűség szerződés hosszabítást sem aktíválták még. Legalabbis a Telekom.hu online felülete szerint még nem. Szerintetek meg kapom még valaha a Mediapad M3 8.4 tabletet? És a szerződés is hozzá igazitják? - Korábban rendeltem egy TV készüléket, szintén részletre. A TV az egy hét alatt meg jött anno, és nem volt gond vele. De a mostani megrendelés, úgy érzem hogy elégé vonatottan megy. Illeteve azt érzem, hogy nem is megy. Nem történik semmi.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 4
Ekkor: 2017. 04. 18. at 9:17, donci írta:

A ki küldött elektronikus szerződés szerint a "A szolgálatás megkezdésének határideje: legfeljebb az elõfizetõi szerzõdés megkötésétõl számított 15 napon belül, melynek határideje 2017.04.22."

Hello @donci, még egy, ez 15 nap a szolgáltatás telepítésének határideje, de ha hosszabbítottál, akkor nálad az már biztosan pipa. ha hardvert is rendeltél, akkor annak 30 munkanap lehet az átfutása (nyugi, azért ennél gyorsabb szokott lenni, lásd a tévés példád :D)

leírás itt

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4
20 perce, teherwagon írta:

Hello @donci, még egy, ez 15 nap a szolgáltatás telepítésének határideje, de ha hosszabbítottál, akkor nálad az már biztosan pipa. ha hardvert is rendeltél, akkor annak 30 munkanap lehet az átfutása (nyugi, azért ennél gyorsabb szokott lenni, lásd a tévés példád :D)

leírás itt

Én telefonálnék azért pár naponta hogy igen tuti meg van a rendelésem nem veszett el stb.  Jártam már így, ott volt a rendelés minden juhuuj, egy hét múlva érdeklődtem. Az volt a válasz hogy milyen rendelés itt ninc ssemmi törölve let mert ez meg az a hiba. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Hello @donci, megértelek, engem is baszna szét az ideg, de szerencsére nem annyira súlyos a helyzet, mint ahogyan írtad :D mindössze arról van szó, hogy más a Té vállalása a mobil és az otthoni cuccokra. a mobilra pár, az otthonira 30 munkanap (én főleg mobil cuccokat rendelek tőlük, azok 1-2 nap alatt nálam vannak). így a tiéd valamikor április 2 + 30 munkanapon belül érkezik (azért menet közben érdemes rákérdezned náluk, ahogyan anonymus írta)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
10 perce, teherwagon írta:

Hello @donci, még egy, ez 15 nap a szolgáltatás telepítésének határideje, de ha hosszabbítottál, akkor nálad az már biztosan pipa. ha hardvert is rendeltél, akkor annak 30 munkanap lehet az átfutása (nyugi, azért ennél gyorsabb szokott lenni, lásd a tévés példád :D)

leírás itt

Nem tudom ezt elfogadni. Mivel lehet hogy mire meg kapnám a tabletett addigra lehet hogy, nem csak én, de még a déd unokám sem fog már élni! És ez nem vicc! Mert annyira lassú a Telekom, a megrendelt eszközök ki szállításával, hogy nem hogy a megrendelő de a megrendelő déd unokája sem fog élni mire ki szállít a Telekom. Evvel csak azt akaroom illusztálni, hogy a Telekom mennyire gyors a megrendelések teljesítésével. És igen (2017.04.20) ma sem kaptam még meg. A tévés példára utalva, az már két éve volt. És akkor tényleg gyorsak voltak. Mert akkor 1 hét alatt le zajlott az egész. Most meg már 2017. április 2. óta tart.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...