Ugrás a tartalomhoz
  • 2

Email beállítás


Lui

Kérdés

Sziasztok!

Még soha nem volt problémám ezzel, de most valahogy nem sikerül beállítanom a mobilomon, hogy lássam t-onlinos e-mailemet. Sem Imap, sem Pop3 nem jó. Már próbáltam titkosítással, anélkül is. Az összes portot végigjátszottam. Visszaállítottam a telefonat gyári állapotra de így sem. Járt már valaki hasonlóan? Valami ötlet? Gépen simán fut POP3 110 és 25-ös port

Köszönöm! 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Köszi, hogy segítesz, de már azzal is próbálkoztam. Ezt azért írtam már be, mert az asszony telefonján régóta be van állítva, onnan másoltam a beállításokat, azt pedig automatikusan töltötte ki mikor be lett kapcsolva azon az e-mail fiók. Ugye azt is felajánlja (automatikus beállítás), de nekem az sem működik ??

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok!

Most jöttem át a telekomhoz, de van *****-s email címem még amit az Outlook-on használnék, viszont a telekom-os internettel mindezt. Persze, hogy nem működik. Hogy tudnék ***** email címről/outlookról küldeni levelet telekomos internetről? :D Remélem nem volt zavaros a fogalmazásom.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...