Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Vezetékes telefon


erika70

Kérdés

Tisztelt Szakértők! Hogy lehet az hogy a vezetékes telefon csak akkor müködik ha be van kapcsolva a laptop? Díjcsomag módosításunk volt, modem helyett wifi lett. Ma délelőtt állították át.  Mitől lehet ez? S ajnos most vettem észre, akkor nem néztem meg van e telefonvonal.

Köszönöm segitéséget, Erika

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Hello @erika70, ott lehet a kutya elásva, amit btz feszeget. a leírásod kevés hozzá, hogy pontosan értsük, milyen eszközeid vannak, és áramtalanítasz-e a laptop használata után. de szerintem van egy digitális elosztód, ami wifis (vagy arról lóg egy wifi router), és a digitális elosztóra rá van kapcsolva a telefon is. ha csak a laptop használat idejére van bedugva vagy áram alá helyezve a digitális elosztó, utána kihúzod vagy kapcsolóval áramtalanítod, akkor normális, hogy csak ekkor van vonalad. ha ez nem áll, folyamatosan áram alatt van minden, és mégis elmegy a vonal, akkor viszont tényleg van valami bibi a rendszereddel (ekkor hívd a Tét, segítenek)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...