Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Törölt_tag8184

Kérdés

Sziasztok!

Többrétegű problémám is akadt a Sony Xperia M4-emmel. 1 éve vagyok boldogtalan tulajdonosa... , még nem vittem el szervízbe, de nem tudom hogy megérné-e...(félek hogy más baja is lesz, és olyan összeget számláznak ki, hogy azon már inkább veszek egy új készüléket aztán szvsz.) ugyanis 2-3 napja a nagy semmiből nem érzékel semmit az érintőképernyő. A gombok oldalt működnek, rezeg is ha megnyomom, ha hívnak kicsöng, minden..de tök feketeség, semmit nem tudok vele kezdeni. Néha magához tér, akkor pár pillanatig tudok rajta pötyögni, aztán megint fél napig vaksötétség. Resettel próbálkoztam, hosszabb idieg kikapcsolni is, semmi. Tutira rendeltetésszerűen használtam, sosem ejtettem le. 

Google szerint érintőképernyő csere oldaná meg a problémámat... (?) Ez még annyira nem is lenne probléma, ami igazán nagy bajom, hogy természetesen az 1 év garanciám 1 hónapja járt le, és előfizetéssel hoztam ki, amire vállaltam 2 év hűségidőt. :) Rendben, gondoltam hogy amikor jut rá időm elviszem szervízeltetni, addig pedig egy régebbi LG F6 mobilomba teszem a sim kártyát, hogy legalább beszélni tudjak, és ne a nagy semmit fizessem még egy darabig... vettem adaptert, mert az M4 nanosimes, az LG meg micro. 

Az LG azonban mintha nem akarná felismerni. (?) Kéri a pin kódot, amit azonban nem fogad el rá...amikor bekapcsolom azt írja ki hogy zárolt sim, és utána hiába próbálom beírni, nem fogadja el, pedig az M4-en mindig is azt használtam... ha visszateszem az M4-be, és éppen jókedvében működik a képernyő, felismeri, a pin kódot is.

Valaki segítsen, pls. A hajam tépem lassan...

Szervízeltessem, vagy ne? Mit tudok tenni a simmel?

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2
10 perce, teherwagon írta:

Hello @Renee, ezen 25 körül van a kijelző cseréje, ez alapján dönthetsz, kéred-e. az LG-s kérdésedre meg a telók akkor írnak ki ilyet működő sim-re (mert az működik, különben a Sony-ban sem menne), ha le vannak tiltva. másik kártyával megy? azt gyanítom, hogy sajnos másikkal is ugyanezt látod majd :(

Sajnos igen, másik kártyával sem megy..:/ Nos, azt hiszem sikerült döntenem, köszönöm. :) Nem igazán vagyok megelégedve ezzel a telefonnal, úgyhogy azt hiszem kibírom a maradék időt nélküle, csak a sim ami fontosabb lenne. Ha az előfizetős nanosimet másik, szintén nanosimes telefonba rakom, ugye működne?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
8 perce, teherwagon írta:

a fentiek alapján igen, persze (már ha a másik teló nincs letiltva és elfogad Tés kártyát, mert független vagy eleve Tés :D)

 

6 perce, teherwagon írta:

és mivel vettél adaptert, ez minden telóra igaz, amibe megfelelő méretű kártyát tudsz sakkozni vele

Ááá. köszönöm! :D 2 napos dilemmát tudok így lezárni. :) :$

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Hello @Renee, ezen 25 körül van a kijelző cseréje, ez alapján dönthetsz, kéred-e. az LG-s kérdésedre meg a telók akkor írnak ki ilyet működő sim-re (mert az működik, különben a Sony-ban sem menne), ha le vannak tiltva. másik kártyával megy? azt gyanítom, hogy sajnos másikkal is ugyanezt látod majd :(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...