Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Sms kézbesitési jelentés


Márffy Magdolna

Kérdés

Tisztelt telekom fórum!

Kétszer előfordult egy hónapon belül,hogy küldtem sms-t két különböző embernek,két külön számra.Egyik sem telekomos.Mindkettőnél visszajött a kézbesitési jelentés,hogy:Az üzenetet XY megkapta..Kézbesitve.Azonban a fogadó felek azt mondták hogy nem kapták meg.Hivtam a telekomot,ők mondták hogy ha akézbesitési jelentés megjött hogy megkapták,akkor az a fogadó féltől jön,az azt jelenti hogy a simkártyára megérkezett az sms.Nekem huawei p9 pplus telefonom van.Huawei ügyfélszolgálatát is felhivtam,ők is azt mondták hogy a fogadófélnél lesz a gond.Bárkinek ha küldök másnak sms-t eddig mindenki megkapta.A teleko le is ellenőrizte  mindkét számot,és közölték hogy ök is azt látják a cimzett megkapta.Mi lehet a gond?Életemben nem történt velem ilyen még.Várom segitségüket!!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3

Hello @Márffy Magdolna, a fentiek alapján két eset lehetséges. a két különböző ember megkapta, de véletlenül törölte vagy szimplán letagadja az sms-eket. a másik, hogy tényleg van valami akadás náluk. ezt a saját szolgáltatójuk tudja megoldani, ha felhívják azt (az sms központban kell megpiszkálni a beragadt üzeneteket)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
3 perce, teherwagon írta:

Hello @Márffy Magdolna, a fentiek alapján két eset lehetséges. a két különböző ember megkapta, de véletlenül törölte vagy szimplán letagadja az sms-eket. a másik, hogy tényleg van valami akadás náluk. ezt a saját szolgáltatójuk tudja megoldani, ha felhívják azt (az sms központban kell megpiszkálni a beragadt üzeneteket)

Van benne valami, U** mobil elöfizetők is jártak igy csak ott nemzetközi irányba akadt meg a dolog.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
2 órája, Márffy Magdolna írta:

Nagyon köszpnöm.Az sms központba csak a szolgáltato tud benézni.Az érintett nem tudja felhivni?Nekem is van sms központ szám a mobilomban,de azt hivni nem lehet.Nem tudom hogy müködik ez.

Hello @Márffy Magdolna, csak a szolgáltató tudja megnézni (az nem egy hívószám, hanem a szolgáltatók sms-eket kezelő rendszere), amire az érintettek kérhetik a szolgáltatójukat

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...