Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Rendelés, üzletben való átvétellel


Kalup Krisztián

Kérdés

Helló!

 

Szeretnék rendelni magamnak egy fülhallgatót vagy egy külső akkumulátort, de szinte az egész országban bármelyik T üzletbe rendelhetném, kivétel ahol lakom.... (Szerencs) más termékeket is megnéztem, mert úgy vettem észre, hogy van amit több van amit kevesebb helyre lehet rendelni. Ennek mi értelme van? Ide már már nem jutnak el a szállítók, mert ez már a tiltott zóna?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
38 perce, anonymus írta:

Más raktárkészletek van amit azonnal átvehetsz mert van az adott T-pontban. Van amit központi raktárból hívnak és futárral visznek ki az adott T pontba. Stb stb stb És e miatt nem vehető át minden  minden hol mindenhogy.  

Nem akarom én azonnal átvenni, más üzletekben ha valami nincs akkor megrendelik és ha megjött utána át lehet venni az üzletben, Telekoméknál ez túl nehéz feladat?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4

Hello @Kalup Krisztián, egyrészt jogos, másrészt nem, mert a szerencsi üzlet szerintem csak viszonteladó, így a tartozékoknál tudtommal kábé  ő dönti el, mit rendel és árul. nyilván ez nem vígasz számodra, de az elmúlt időszakban több másik cégnél is belefutottam ebbe (nem örültem én sem :()

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...