sznora96

Személyi igazolvány

Kérdés

Olyan problémám lenne, hogy papámnak két domino feltöltéses telefonszáma is van, de nem tudom interneten egyeztetni az adatait mert nem fogadja el a személyigazolványa számát mondván helytelen a formátum. 1933-ban született régi típusú személyije van. Telefonon is próbáltuk elintézni de nem tudtuk, esetleg van rá mód hogy még ma megtudjam oldani?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

16 válasz erre a kérdésre

Hello sznora96!

Köszi, hogy leírtad, ennek alapján nekem is sikerült, a betűjelzések közti kötőjel, pont és szünetjel nélkül egybeírva minden karakter.

Szerintem azért egy magára valamit is adó programfejlesztő megoldhatta volna a dokumentumban ténylegesen szereplő formátumban, vagy legalább a kitöltendő keret mellé infóban odatehette volna a megoldást, hogy ne a fórumban kelljen ezen agyalni...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @btz, jó ötlet, de sajna nincsenek benne a doksik (megnéztem), vagy úgy el vannak rejtve, hogy segítség kellene hozzá (meg a régi doksis honfitársaink szerintem idős emberek, nem valószínű, hogy van ügyfélkapujuk) :(

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok nekem úgy kellett hogy, az volt: UN-II. 02blabla helyett: UNII02blabla

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

@anonymus @Roli82 @teherwagon

Nekem most lejárt az ügyfélkapum így nem tudom ellenőrizni, de az ügyfélkapun nem lehet esetleg megnézni az adatokat, ami szintén ugyanebből a hatósági adatbázisból dolgozik? Mert ilyen eltérő esetekben  lehetne látni, hogy konkrétan milyen adatot várna el a hatósági adatbázis.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

10, ha ott se találja akkor az már elég gáz :( 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ha hibásan töltötték ki vagy sehogy akkor sütheted igazából. Más nevére átvenni esetleg ? Ha ez nem játszik akkor már csak a személyes buli maradt.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ez alapján is próbáltad ?

"Fontos, hogy az adatokat pontosan úgy add meg, ahogy az igazolványon szerepelnek. Például, ha Budapesten születtél, és az igazolványban így szerepel: "Budapest 08 (Magyarország)", akkor a felületen is így kell beírni, fontos a szóközöket is figyelni"

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Köszi, úgy próbáltam, a formátumot elfogadja, de adategyeztetés hibát mond, ezt írja:

A megadott adatok nem egyeznek meg a központi nyilvántartás adataival!

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Posztolva: (szerkesztve)

Mindenféle pont kötőjel nélkül adta meg, csak pusztán a számokat.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Igen, sikerült megoldani szerencsére :)

Köszönöm

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Ha jól tudom - jelek vannak benne, ha azt elhagyod ?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most