Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Személyi igazolvány


sznora96

Kérdés

Olyan problémám lenne, hogy papámnak két domino feltöltéses telefonszáma is van, de nem tudom interneten egyeztetni az adatait mert nem fogadja el a személyigazolványa számát mondván helytelen a formátum. 1933-ban született régi típusú személyije van. Telefonon is próbáltuk elintézni de nem tudtuk, esetleg van rá mód hogy még ma megtudjam oldani?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

16 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

@anonymus @Roli82 @teherwagon

Nekem most lejárt az ügyfélkapum így nem tudom ellenőrizni, de az ügyfélkapun nem lehet esetleg megnézni az adatokat, ami szintén ugyanebből a hatósági adatbázisból dolgozik? Mert ilyen eltérő esetekben  lehetne látni, hogy konkrétan milyen adatot várna el a hatósági adatbázis.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Hello sznora96!

Köszi, hogy leírtad, ennek alapján nekem is sikerült, a betűjelzések közti kötőjel, pont és szünetjel nélkül egybeírva minden karakter.

Szerintem azért egy magára valamit is adó programfejlesztő megoldhatta volna a dokumentumban ténylegesen szereplő formátumban, vagy legalább a kitöltendő keret mellé infóban odatehette volna a megoldást, hogy ne a fórumban kelljen ezen agyalni...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...