Ugrás a tartalomhoz
  • 0

HUAWEI HG8245H modem belépés


Törölt_tag8452

Kérdés

17 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3
3 órája, zolchi írta:

Sziasztok ! 

Az optikai csatlakozót hogyan tudom kihúzni a modem aljából?

Kábelcsatornába akarom fűzni az optikát, ezért kellene kihúznom. Zöld-fekete csatlakozó.

Meg fogod a csatlakozót a hüvelyk és a mutató ujjaddal. Ott ahol olyan téglatest alaku még, meg recés. Elkezded húzni és kijön, kárt nem tudsz benne tenni ha ott húzod.   

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

@sandorne

Tulajdonképpen ezzel azonosítod magad a hálózaton, ha ez nincs beleírva az eszközbe, akkor nem tud felcsatlakozni az internetre. Ha reseteled ezt a típust, akkor elfelejti ezeket az adatokat és nem fogod tudni használni az internetet. Ha van IPTV , az menni fog, mert az nem a PPPOE-vel csatlakozik. Természetesen van lehetőség a PPPOE adatok megváltoztatására online felületen ingyenes, telefonon fizetős és azt hiszem személyesen is az.

Ha nem változtattad meg az adminisztrátori felület jelszavát akkor annak még a gyári állapotban kell lennie. Több dolgot is kipróbálhatsz:

- Böngésző sütik törlése

- Ellenőrzés másik böngészővel

- A digitális elosztó újraindítása.

Ha ezek egyike sem segít, akkor javaslom legelsőkörben tudakold meg a PPPOE felhasználói jelszavad, majd reseteld az eszközt és írd vissza bele a PPPOE adatokat az alábbi felületen:

pppoe-huawei.png

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

@sandorne

Szivesen. Ha gyakran elfelejted a jelszavaid, javaslom jegyzeteld őket fel valahová. Javaslom, hogy mind a WIFI, mind az adminfelület 3playes felhasználónév és jelszópárosa, mind a PPPOE felhasználónév és jelszópáros legyen meg valahol, ezzel mindig visszatudod állítani a megfelelő internet kapcsolatot, akár egy reset után is.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Azt tettem, köszönöm szépen, felirkáltam. A Xiaomi telefonnál a micloud-van a biztonsági mentés, ha stabilról béta rom-ra frissítünk, kéri a WIFI jelszót, de  van, hogy nem ad hozzá billentyűzetet, nem lehet továbblépni, csak ha törlöm a WIFI jelszót. Ezért fontos, hogy tudjam ideiglenesre törölni a jelszót, majd vissza. De most már nem lesz gond.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: sandorne
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Sziasztok!

A routerben gyenge jelszó volt beállítva, ezért a leírtak szerint beléptem és a leírások alapján módosítottam a WIFI jelszavamat. El is fogadta, most már azt is használom. Szükségem lett volna a WIFI jelszó törlésére, ezért megpróbáltam belépni, az előzőhöz hasonlóan a 3play és a hátlapon lévő jelszóval nem enged belépni. Ha resetelnék az mit fog okozni, töröl mindent és csak a szerelő tudja beállítani? Vagy van megoldás, hogy én is betudom állítani? HG8245H

Köszönettel

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: sandorne
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Sziasztok, hasonló témában: elfelejtettem a jelszót, reset után sem enged be a címkén feltüntetett jelszóval.

Valami történik ugyan a reset után, mert pl. a kikapcsolt wifi elindul, de az IP és a jelszó nem törlődik.

Van erre ötlet, esetleg nem jól resetelem (reset gomb benyomása pár másodpercig - a power LED kivételével kialszik minden rövid időre)?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...