Ugrás a tartalomhoz
  • 0

ÁSZF zűrzavar


tsteve

Kérdés

http://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/internet/mobilinternet/domino-mobilinternet-csomagok/korabbi-csomagok/netplusz_xxl

 

Ez igaz, vagy hibás az oldal?  A Dominó értékesithető ÁSZF szerint (12. oldal) ezek (Netplusz) nem lezárt csomagok Dominó-ra.....

Totális a zűrzavar, az ÜSZ szerint is már lezárt a csomag, de ÁSZF szerint nem..

Az ÁSZF lenne a hibás vagy az ÜSZ és az oldal is téved?

Mind  a májusi mind a júniusi rendelhető dominós ÁSZF élőnek jelzi csomagként és opcióként is...az ÜSZ meg hülyének nézett gyakorlatilag, amikor az ellentmondásra felhivtam a figyelmet...

 

http://www.telekom.hu/static-tr/sw/file/Lakossagi_aszf_5a_melleklet_dijak_mobil_Domino_ertekesitheto_20170501_uj.pdf

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

13 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Hello @tsteve, ööö, pont az a lényeg, hogy nem rosszak az oldalak, csak májustól másképp működik Dominón és előfizetésen. előbbin rendelhetőek, utóbbin nem. így nyilván nem fogják javítani a helyes infót (ha megnézed a két, általam megadott linket, csak az előfizetésesen van ott, hogy ezek lezártak) :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

nem értek félre semmit..tudom jól, hogy csak előfizus esetben lezárt a Netplusz..te viszont valamit nem olvastál el, pl. amiket linkeltem...légyszives TÉNYLEG olvasd el most..köszönöm

"A Domino NetPlusz S díjcsomag értékesítését 2017. május 1-jétől lezártuk."

ezt írják (és ehhez hasonló egyéb szamárságokat a többi domino Netplusz csomagra) az általam linkelt hibás oldalakon..ezeket reklamáltam már többször itt....ezek hibás oldalak természetesen, ezt még a  1430 is elismeri, hiszen köztudottan csak az előfizusok esetén lezártak ezek a csomagok...mégsem irtja ki a Telekom ezeket a hibás oldalait hetek óta

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: tsteve
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
  • 1

http://www.telekom.hu/lakossagi/szolgaltatasok/internet/mobilinternet/domino-mobilinternet-csomagok/korabbi-csomagok/netplusz_s

 

Domino Netplusz S-re is itt van egy hibás oldal...ez sem lezárt csomag ugyanis domino esetén az ÁSZF szerint.
Azért fontos ez, mert a keresők pont ezeket a hibás  oldalakat dobálják első helyeken.

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: tsteve
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

igen, most már nem téves infókat dob... max. azért lehet belekötni picit, mert a "korábbi csomagok" menüpont alól érhetők el az infók ezekre a domino csomagokra .... ez pedig sejtethet olyat hogy már nem előfizethetők, pedig nagyonis... de örülök ennek az eredménynek is 1 hónap után, mert a telekom végre kijavitotta ezt a hibát, igaz a jelzéstől számítva nem kevés idő alatt... a hiba persze bőven a telekom sara, nem a Google-é akkor is ha indexelesi hiba volt

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: tsteve
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Hello @tsteve

Ekkor: 2017. 06. 17. at 8:31, tsteve írta:

max. azért lehet belekötni picit, mert a "korábbi csomagok" menüpont alól érhetők el az infók ezekre a domino csomagokra .... ez pedig sejtethet olyat hogy már nem előfizethetők, pedig nagyonis...

egyetértek

Ekkor: 2017. 06. 17. at 8:31, tsteve írta:

de örülök ennek az eredménynek is 1 hónap után, mert a telekom végre kijavitotta ezt a hibát, igaz a jelzéstől számítva nem kevés idő alatt...

nem tudom, mennyi idő ilyet javíttatni a Google-lel, de egy korábbi megrendelésem alapján szerintem nem egyszerű velük zöld ágra vergődni. az egy hónap akár villámgyors is lehet :(

Ekkor: 2017. 06. 17. at 8:31, tsteve írta:

a hiba persze bőven a telekom sara, nem a Google-é akkor is ha indexelesi hiba volt

igen, ez valószínű :(

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

 tudom jól, hogy félreértett valamit az oldal létrehozója a Telekomnál...de a Telekom mégsem javitja ki a rossz infókat tartalmazó oldalait, amiket linkeltem korábban,

mi lehet az oka, hogy 1 hónap alatt sem képesek ezeket az oldalaikat kiirtani?  elég gáz...ráadásul a keresők épp ezeket a rossz oldalakat dobálják az első találatok között...szóval űbergáz igy az egész

 

a 1430 megigérte hogy kiirtják ezeket (ők is rájöttek, hogy rossz) de mégsem történik semmi...

 

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: tsteve
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...