István

Appot ajándékba?

Kérdés

Sziasztok!

A lázas ünnepi készülődésben újra és újra felmerül a kérdés, kinek mit vegyünk ajándékba.

Az okostelefonnal, tablettel nehéz mellényúlni, de mi a helyzet, ha családtagjaink, barátaink, kollégáink éppen most vagy a közelmúltban kaptak ilyet?

Eszedbe jutott már, hogy nekik applikációt is ajándékozhatsz?

Ha még nem, vagy gondoltál ugyan rá, de nem tudod, hogyan veheted meg másnak ezeket, vagy milyen témakörben és szempontok alapján melyiket érdemes, kérdezd meg! Amennyiben pedig tudod a választ, van már saját tapasztalatod, egy jó ötleted, ne habozz megosztani velünk!

12.12-én - most pénteken - 14 és 15 óra között Dobó Mátyás, a Telekom termékfejlesztési osztályvezetője, alias Doransky segít majd nekünk eligazodni a témában.

Kérem, hogy erre a bejegyzésre válaszolva kérdezzetek, válaszoljatok, illetve pénteken 14 órakor gyertek, várunk benneteket!

Köszönöm, szép napot:

István

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

34 válasz erre a kérdésre

Sziasztok!

Én a barátomnak szeretnék venni egy repülőgépszimulátor appot Karácsonyra, Samsung S4 telefonja van, arra hogy kell?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok. Én tökéletesen egyetértek kugli véleményével.  Nem muszáj egy applikációnak fizetősnek lennie ahhoz, hogy örömet okozhassunk vele másoknak. Szerintem szimplán a gesztus is örömet okozhat, rengeteg olyan ingyenes applikáció van, amivel az emberek órákig eltudnak szórakozni, illetve leköti őket. Ráadásul karácsonykor, illetve az ünnepi szezonban a legtöbb fejlesztő rengeteg ingyenes, illetve leárazott alkalmazással várja az érdeklődöket az áruházakban. 

Teljesen egyetértek, rengeteg nagyon izgalamas és jó ingyenes alkalmazás van. Például az App Store heti ingyenes hét alkalmazása többnyire nagyon jó ajánlatokat ad.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok,

köszönöm a meghívást, üdvözlök mindenkit!

Csapjunk is bele, alkalmazást elég egyszerű ajándékba adni. 

Az Apple Iphone esetén például úgy, hogy bemész az App Store-ba a telefonodon, legörgetsz az oldal aljára és Send Gift / Ajándék küldése gombra kattintasz. Ott ki tudod választani, hogy mennyit szeretnél ajándékozni és kinek, aztán már csak pénztárcával kell bírni. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok. Én tökéletesen egyetértek kugli véleményével.  Nem muszáj egy applikációnak fizetősnek lennie ahhoz, hogy örömet okozhassunk vele másoknak. Szerintem szimplán a gesztus is örömet okozhat, rengeteg olyan ingyenes applikáció van, amivel az emberek órákig eltudnak szórakozni, illetve leköti őket. Ráadásul karácsonykor, illetve az ünnepi szezonban a legtöbb fejlesztő rengeteg ingyenes, illetve leárazott alkalmazással várja az érdeklődöket az áruházakban. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok!

Doransky, köszönöm, hogy elfogadtad a meghívásunkat! Segíts, kérlek, már napok óta furdalja az oldalam a kíváncsiság, hogyan vehetek egy appot ajándékba?

Köszönöm:

István

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok, hamarosan kezdünk... :-)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Fizetős app-nak van értelme ajándékba, az ingyenest azt inkább "ajánlásnak" mondanám.

A legtutibb megoldás így elsőre pedig az ajándékkártya, azon meg a megajándékozott olyan alkalmazást, tartalmat vesz, amit akar.

Bár sokan nem szeretnek szoftverért fizetni, főleg ha van alternatíva másik készítőtől...

Amik szerintem menők, azok az ilyen max. 1-2 dolláros app-ok, illetve a max. 3-5 dolláros komplett játékok, ezek között sok megéri az árát.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Nekem nagyon tetszik az ötlet, nem is gondoltam erre, hogy appot is ajándékozhatnék!

És nem is muszáj fizetősnek lennie egy appnak, ahhoz, hogy örömet szerezzünk vele. :smileyhappy:

Ez az ötlet kicsit még vissza is hozná a Karácsony lényegét: az, hogy törődsz a másikkal, gondoltál rá, és akár olyan ingyenes appot választasz, amivel örömet, szórakozást, vmilyen hasznos időtöltést ajándékozhatsz.

Jobb,mint egy kesztyű-sál kombó :smileytongue:

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ahhoz már olyan app kéne amire nincs ingyenes megoldás vagy valamilyen játékot, aminek nincs ingyenes alternatívája.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most