Ugrás a tartalomhoz

A Kapcsolat pontok gyűjtése 2017. július 1-jén lezárásra kerül.


Roli82

Ajánlott posztok

" Ezúton tájékoztatjuk, hogy 2017. Július. 1-jétõl a Kapcsolat pontok gyűjtését lezárjuk. Összegyűjtött Kapcsolat pontjait 2017. Szeptember. 30-ig válthatja be okostelefonra, táblagépre, TV-készülékre, notebookra, tartozékra weboldalunkon, telefonos ügyfélszolgálatunkon, illetve Telekom üzleteinkben, vagy akár mobil parkolásra, autópálya-matrica és mobil lottó vásárlásra is. Aktuális pontegyenleget megtalálja havi számláján és a belépést követően online ügyfélszolgálatunkon a Hűségprogram menüpontban. Kérjük, váltsa be Kapcsolat pontjait 2017. Szeptember. 30-ig, mert a pontok beváltására ezt követően nincs lehetőség. Programunk partneri ajánlatai továbbra is elérhetők maradnak és hamarosan újabb kedvezményekkel várjuk.  "

Forrás e-havi számla.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3 months later...

Szia.

Csak akkor kínálja fel az online beváltást, ha rendelkezel Telekomtól előfizetéses mobil csomaggal és az össze van regisztrálva az otthoni résszel és Telekom fiókkal lépsz be, összeregisztrálni a 1414 is lehet.

Ha csak otthoni előfizetésed van:

Kapcsolat pontjaidat online felületen sajnos nem tudod készülékekre, vagy tartozékokra beváltani, ilyenkor a pontfelhasználás Telekom üzletben valósulhat meg.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Sziasztok, én Líra kupont próbálok venni a pontjaimért már hétfő óta, de nem sok sikerrel. Minden flottul megy, mígnem a megrendelés jóváhagyása után "Hiba történt a kérés feldolgozása közben" és "Technikai hiba" üzenetet kapok.
Hétfőn telefonáltam az ügyfélszolgálatnak, a fiatalember nagyon kedves és segítőkész volt, ő is megpróbálkozott (belépett a felhasználói fiókomba), de neki sem sikerült a kupont megvennie nekem. Ilyen problémával még nem találkozott, mondta, valószínűleg az oldal hibája, továbbítja a problémát, s próbáljam meg később, hátha addigra megjavul.
Ma ismételten próbálkoztam, de sajnos továbbra sem sikerült a hőn áhított kupon beszerzése. Chates ügyfélszolgával is próbálunk megoldást találni, de nem ment. Próbáltam a webes üzenetküldéssel, de "az üzenetet nem sikerült elküldeni"... A chatelő hölgy szerint itt lehet a hiba, de akkor hétfőn a telefonos ügyfélszolálatos embernél működni kellett volna szerintem.
Firefoxszal és Chrome-mal is próbálkoztam. Ha előtte be voltam lépve és úgy is, hogy a beváltás közben léptem be. Sehogy sem sikerült.
Valahogy meg lehetne oldani, hogy a kuponkámat megkapjam? (2168 pontom van, abból több 100 pontos kuponra futhatná...)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 órája, Roli82 írta:

Szia.

Csak akkor kínálja fel az online beváltást, ha rendelkezel Telekomtól előfizetéses mobil csomaggal és az össze van regisztrálva az otthoni résszel és Telekom fiókkal lépsz be, összeregisztrálni a 1414 is lehet.

Ha csak otthoni előfizetésed van:

Kapcsolat pontjaidat online felületen sajnos nem tudod készülékekre, vagy tartozékokra beváltani, ilyenkor a pontfelhasználás Telekom üzletben valósulhat meg.

Köszi a választ!

Csak Dominó előfizetés van az otthoni mellett, ezért inkább az üzletben használnám fel a pontokat. Azt honnan tudhatom meg, hogy az általam kinézett készülék melyik Telekom üzletben van készleten? Egyébként a DECT készülékekre is beválthatom a pontokat?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

2 órája, Roli82 írta:

Linkeld be, a pontos típust és megnézem nekem engedi -e.

Amiket megnéztem azokra engedte a pontbeváltást.

Azt hogy melyik üzletbe van, azt a 1414 szerintem megtudja mondani, és rémlik valami olyan hogy 1414 ügyintézön keresztül is belehet váltani a pontokat, de ezt nem mondom 100%-ra.

Köszi az infókat!

Ez a készülék érdekelne: Gigaset A120 DECT telefon

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...