pozso123

Letöltés és telepítést követően nem működik

Kérdés

Hello amikor feltelepítem a programot a mozilla 18 on win 10 x64 enterprise-n sajnos az illesztőprogram  "A telepítés ellenőrzése folyamatban" után nem lép tovább. Semmilyen hibát nem hoz fel és sikeresen végződik a telepítés, már próbáltam többször, persze újratelepítés után amit a revo uninstallerrel csináltam. Amikor újrafrissítem az oldalt az első használatot írja újra.Mi a gond mit csináljak? 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: pozso123

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

A Firefox jelenlegi legfrissebb verziója az 56.02-es verziószámot viseli. Amennyiben neked régebbi van, mindenképpen frissítsd, majd telepítsd újra a TVGO eléréséhez szükséges kiegészítőt is. Ahogy @Roli82 említette egy ősrégi böngészőn esélyed sem lesz használni.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: szaboadam
pontosítás

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

ez akkor a legújabb verzió volt... 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mozilla 18 alatt mit értesz? Remélem nem egy ős régi FireFox böngészőt mert azon nem is fog menni.

A kiegészítő telepítése után a böngésző az alábbi pop-up-ot jeleníti meg:

hff1.png

Ekkor pipáld ki a „Választás megjegyzése az összes tvgoqplayer típusú hivatkozáshoz.” opciót és kattints az „OK” gombra a tvgoqplayer kiválasztása után. Ezzel engedélyezed a böngészőben a kiegészítő futását. Bizonyos esetekben ebben az ablakban „QP4W.exe” jelenik meg, ez ugyanúgy a TV GO kiegészítője, engedélyezd a használathoz.

Ha a telepítés után nem jelenik meg az engedélyező pop-up, indítsd el a lejátszást, mert előfordulhat, hogy korábban már engedélyezted. Amennyiben nem nem indul el a lejátszás, a böngésző Beállítások menüpontjának Alkalmazások menüpontjában lévő listában keresd meg a tvgqplayer alkalmazást és állítsd be hozzá a tvgoqplayer opciót (bizonyos esetekben QP4W.exe) fájlt.

Ezután nincs más dolgod, mint elindítani a lejátszást és élvezni a műsort.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

a tv go kiegészítőjét telepítettem de láthatóan nem működik

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
Ekkor: 6/4/2017 at 15:48, pozso123 írta:

Hello amikor feltelepítem a programot a mozilla 18 on win 10 x64 enterprise-n sajnos az illesztőprogram  "A telepítés ellenőrzése folyamatban" után nem lép tovább. Semmilyen hibát nem hoz fel és sikeresen végződik a telepítés, már próbáltam többször, persze újratelepítés után amit a revo uninstallerrel csináltam. Amikor újrafrissítem az oldalt az első használatot írja újra.Mi a gond mit csináljak? 

Pontosan mit is akarsz telepíteni?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most