Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Dominó kártyámmal probléma


Törölt_tag8591

Kérdés

Jó napot kívánok!

Rendszeresen vagyok külföldön, általában októbertöl, kb.május, júniusig.De amig Bpesten vagyok 1GB.internetes feltöltésem van.

Szeretném tisztázni, hogy még mielött egy másik szolgáltatóhoz ´mennék át, miért vontak le nekem a 3500Ft.feltöltéseimbö 2000Ft.ot havidijra, ami gondolom az 1GB. internetre szól, amikor külföldön ezt nem is tudom használni és nem is kell nekem, csakis a forint érték, amivel néha SMS-eket szoktam küldeni. Nagyon kérem nézzenek utána és javasoljanak nekem megoldást erre, hogy ha az 1GB.internetet csakis Magyarországon használhatom ezért ne vonjanak le nekem Forintott, mert most is pl.elöfordúlt, hogy nem tudom használni a Domino kártyás telefonomat még SMS-külesre sem. Tel. számom : 0036 30 *** ****, ***** István,

 

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
személyes adatok
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Hello @Stephanus Sylvanus, ne érts félre, veled vagyok, de ez kábé olyan, mint ha azt reklamálnád, hogy előfizettél ebédre, amit naponta kiszállítanak a budapesti lakásodra, de külföldön azt nem tudod megenni, így nem érted, miért nem csak akkor szállítják, amikor itthon vagy :) a megoldás is azonos, le kell mondanod, ha külföldre mész, majd újra megrendelni, ha hazajössz. a legegyszerűbb online, a Té oldalán

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...