Ugrás a tartalomhoz
  • 2

Lenovo K6 dual simes?


Törölt_tag8704

Kérdés

Tisztelt Szerviz,

Érdeklődnék hogy a tavaly év végén Telekomtól rendelt Lenovo K6 készülékem vajon tényleg Dual sim-es és csak én nem tudom belerakni a második kártyát, vagy nem azt kaptam amit anno hirdettek? Idáig csak egy kártyával használtam, most terveztem (volna) hogy kihasználom a két kártyás opciót, de nem igazán sikerül belerakni a második simet.

Üdv, K.Miklós

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

12 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3

@K.Miklos

Utána kérdeztem még tegnap és meg jött a válasz!

"A K6 single sim-es volt, nem forgalmaztunk belőle két fajtát."

Bizonyítani max úgy hogy ha esetleg a rendelést vissza igazoló e-mailben ez oda lett írva.

Az üzletben nem valószínű, hogy tudnának bármit is tenni, főleg ennyi idő eltelte után.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Na ja, most már nem annak írják...viszont anno nagyon csodálkoztam hogy ilyet árulnak, kb 5x megnéztem, kár hogy nem mentettem le a honlapot.

Igen, úgy próbáltuk, de nem "ül" be a második kártya. Kb egy mm hianyzik ami miatt felfekszik és nem lehet visszatolni a tartót. Gondoltam kérdezek mielőtt bemegyek személyesen.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

@btz : próbáltam, de ehhez béna vagyok, a google cache csak pár órával ezelőttit adta ki. Nem is tudom fél évre mi az ami eltárol olyan oldalt ami frissület...van ötleted?

@Roli82 : Köszi, valami ilyesmire gondoltam...mondjuk az hogy nem árultak ilyet azért nem azt jelenti hogy nem hirdették dual simnek. Sajnos elég jó teló amúgy is szóval nem omlok össze, megoldom máshogy.

@többiek : köszi mindenkinek az ötletelést/javaslatokat

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...