Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Előfizetésről Domino csomagra


Törölt_tag8722

Kérdés

Sziasztok!

Négy napja váltottam előfizetésről Domino csomagra számhordozással.  A régi SIM-et rögtön letiltották, kaptam egy újat, ami működik, azonban több problémám is felmerült.


- A Telekom weboldalán bejelentkezve semmilyen infót nem ír a profilomban az új csomagomról, nem tudok online egyenleget lekérdezni, több hivatkozás is (mint pl. a webes tudakozó) különböző hibaüzeneteket dob vissza. A Domino MOST aktiválása is a szinte üres profilomba irányít át. Amíg előfizetésem volt, számtalan beállítási lehetőségem állt rendelkezésre a csomagommal kapcsolatban, ebből feltételezem, hogy ez Domino esetén sincs másképp.
- Nem jelzi ki a számomat másoknak, amit az előző miatt nem is tudok átállítani.
- Furcsa mód mai napig tudok mobilnetezni, pedig nem vásároltam egy mega netet sem.

Lehetséges, hogy csak ennyire lassan állna át a rendszer? 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3

Hello @GStealer, az előfizetésról Dominora váltás azonnali, így csak a Té online rendszerével lehet valami. milyen jelszóval lépsz be, a régi, előfizetésedhez megadottad használod, vagy a Té üzletben, esetleg azóta készítettél a 1777-en egy Domino jelszót? utóbbi lenne biztos

a számkijelzéssel kapcsolatban ugyanazt a telót használod, vagy azt is cserélted? utóbbi esetben a telón kellene beállítanod, hogy küldje a számod, mert az erősebb, mint a Tés beállítás (az csak akkor ér valamit, ha a telódon nem állítható a számküldés, vagy az a központi beállítás szerintire van állítva)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Eddig a régi előfizetésem adataival jelentkeztem be. Most felhívtam a 1777-et,  az ott készített új jelszóval beléptem a telekom.hu-n és így minden megvan, amire vágytam!

Számkijelzés is megoldva, a 1430-ra kellett egy -SZAMTILTAS SMS-t küldenem.

Köszönöm a válaszod, így már minden oké. Szép estét!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...