Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Roaming díj eltörlése


Törölt_tag8726

Kérdés

Helló! 

Idézet a Magyar Telekom méltányos használatra vonatkozó szövegéből:

  1. Minden olyan nap, amikor az ügyfél bejelentkezett a belföldi vagy EU-n kívüli hálózatra, az adott ügyfél belföldi jelenléti napjának minősül a méltányos használat feltételeinek teljesülése szempontjából. A vizsgált időszakban a szabályozás hatálya alá eső ország roaming partnereinek hálózatán forgalmazott napok száma nem haladhatja meg a Magyar Telekom Nyrt. hálózatán forgalmazott napok számát.

Akkor most nem perceket figyelnek, hanem napokat? 

Ha reggel utazom külföldre, akkor az a nap még belföldinek minősül? No és ha aznap haza is jövök, akkor nem is roamingoltam? 

Nem egészen értem... 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3
Ekkor: 2017. 06. 15. at 19:24, viper71 írta:

Idézet a Magyar Telekom méltányos használatra vonatkozó szövegéből:

  1. Minden olyan nap, amikor az ügyfél bejelentkezett a belföldi vagy EU-n kívüli hálózatra, az adott ügyfél belföldi jelenléti napjának minősül a méltányos használat feltételeinek teljesülése szempontjából. A vizsgált időszakban a szabályozás hatálya alá eső ország roaming partnereinek hálózatán forgalmazott napok száma nem haladhatja meg a Magyar Telekom Nyrt. hálózatán forgalmazott napok számát.

Hello @viper71, az általad idézett Tés szöveg alapján napot néznek. és mivel te minden nap itthon is leszel, így meglesz a Tés bejelentkezés, nem lesz gond.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Oké ezt értem. De... Minden második héten dolgozom a sógoréknál mint sofőr. Reggel megyek, du jövök.  Kint többet beszélek, mint itthon. Unaloműzés. Most akkor mire figyeljek? Ha a napokat figyelik, akkor nem kell minden éjjel felhivnom a céges mobilom, hogy legyen belföldi forgalmam. ;) Na ez nem tiszta. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...