Ugrás a tartalomhoz
  • 0

otthoni előfizetés


nori

Kérdés

Tisztelt!

Azt szeretném megkérdezni, hogy otthoni díjcsomagomban szerepel a " Hoppá Plussz" előfizetéses díjcsomag is 2 éves hűségnyilatkozattal. (TV és Net 2 éves hűségnyilatkozattal. Ez azt jelenti, hogy minden hónapban a számlán feltüntetett összegért telefonálhatok T-Home, vezetékes, *****fone és ***** hálózatban amíg le nem jár az 5000 perc /havonta?  A számlán befizetett összegen kívül van még egyéb költsége? És még azt szeretném megkérdezni, hogy hogyan tudom jelszóval letiltani a telefonálást, amit aztán feloldanék, ha hazajövök. Köszönettel: Nényei Viktória

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3

5000 perc lebeszélése után 0 10 és 30 percdíjas díjszabással telefonálhatsz.  Viszont bocsánatot kérek rossz táblázatot másoltam be neked. 

Képkivágás.PNG

Ez vonatkozik rád, ez a Hoppá plusz táblázata és igen amikre gondolsz az is 0 Ft. 

 

Olyanra van lehetőség ha jól emlékszem hogy kimenő hívás csak akkor indul el ha valami kódot is megadsz.  De ennek mikéntjéről nem tudok többet mondani.  Talán kimenő hívás tiltása az opció neve. 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Köszi. Bocsi, ha értetlenkedek, de akkor a *****fonos és a *****os hálozatba is 5000 percig 0Forint? És az 5000 perc lebeszélése után vannak a 10 ill. 30 Ft-os percdíjak? És kérhetem hogy ha elmegyek itthonról a vezetékes telefonom jelszóval védett, ill. ha hazajövök fel tudjam oldani a jelszót. Köszi:Viki

 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Ekkor: 2017. 07. 03. at 19:17, anonymus írta:

5000 perc lebeszélése után 0 10 és 30 percdíjas díjszabással telefonálhatsz.  Viszont bocsánatot kérek rossz táblázatot másoltam be neked. 

Képkivágás.PNG

Ez vonatkozik rád, ez a Hoppá plusz táblázata és igen amikre gondolsz az is 0 Ft. 

 

Olyanra van lehetőség ha jól emlékszem hogy kimenő hívás csak akkor indul el ha valami kódot is megadsz.  De ennek mikéntjéről nem tudok többet mondani.  Talán kimenő hívás tiltása az opció neve. 

Olyan lehetőség nincs, hogy szabadon fel lehessen hívni minden számot kivéve 1-2-t? Konkréten lenne 2 telefonszám amit tiltanék.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...