Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Mobilparkolás


Tamas586

Kérdés

A telekom androidos Mobilvásárlás programjával (https://play.google.com/store/apps/details?id=telekom.hu.android.mobilvasarlas) indítottam egy parkolást Bp-en, de mielőtt végeztem volna jött egy sms (~2,5 óra múlva) hogy a parkolása leállításra került.. pedig még nem végeztem (sőt a telefonom is ki volt kapcsolva. Szerencsére a parkolóör nem vette észre.. Nem találok az alkalmazásban olyat hogy automatikusan leállítsa a parkolást. 

Szóval mi történt, hol kapcsolhatom ki ezt az automatikus leállítást? Természetesen a programban 'határozatlan' idejű parkolást indítottam.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1

Annyit tudtam meg hogy a mobilszolgáltatók is korlátozzák (talán max 4órára) a fizethető parkolási időtartamot, illetve bizonyos zónákban a parkolási idő is korlátozott, de megujítható. De lejárat előtt 15percel elvileg jön sms, de nálam nem jött, talán mert ki volt kapcsolva(?) és utólag sem jött meg. sebaj, ritkák az ilyen hosszúúú parkolások. (kórházban voltam, ahol nem kapkodják el a vizsgálatot)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...