Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Számla befizetés


csury

Kérdés

Sziasztok!

Minden hónap 2.-án megjelenik az online felületen a számlám, amit az adott hónap 20.ai napjáig be kell fizetni. Most valamiért nem jelentik meg az online felületen az a lehetőség, hogy befizetés, sőt, azt írja, hogy nincsen függőben lévő számlám, ami befizetésre vár... Pedig én ebben a hónapban még nem fizettem semmit...Létezik, hogy magának levette a pénzt?? 

A telekom chat ablak meg már rég nem ugrik fel neke, nem tudom azért, mert megszűntették már-e ezt a lehetőséget, pedig nagy szükség lenne rá most...

 

Üdv:

Fanni

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 4

Szia @csury!

Ha nincs csoportos beszedésid, akkor egyik szolgáltató sem von le automatikusan az a bankszámládról. Főleg úgy nem, hogy nincs számla, ami alapján levonhatna.

Elképzelhetőnek tartom, hogy még nem készült számlád (sajnos előfordult már ilyen a T-nél) vagy késik a feltöltés (ilyenre is volt példa :( ). 

A chatet hétköznap 7 és 21 óra között érheted el, illetve akkor, ha van szabad ügyintéző. Ha nem sikerült elérned, írj e-mailt vagy hívd a 1414-et, hogy tisztázni tudd a helyzetet.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: foxylady
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Bárhogy kerestem, vagy böngésztem is az oldalt, már nem ugrik fel a chat fej, mint régen...pedig vagy fél órát szörföltem rajta, hogy végre megjelenjen....

14.-e van és elvileg 20.-áig kéne befizetni, és még mindig azt írja ki az oldal, hogy nincs befizetésre váró számlám...Kicsit kezdek ideges lenni, most ha ezért kéne bemennem a T-Mobilba és várnom, csak hogy feltegyem nekik ezt a kérdést. Napközben meg dolgozom, szóval nagyon elegem van a T-Mobilból, ez már sokadik húzásuk nálam....

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...