Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Számla kérdés


Virus

Kérdés


Sziasztok.

Az előfizetéseim között szerepel két tétel:

NetMánia S 3349Ft/hó

Alap díjcsomag 640Ft/hó

Gyorsító opciós internet van bekötve, netmánia s csomaggal.

Most a fizetésben az van, hogy 

Hang Speciális kedvezmény díjcsomag 799,99 Ft 

 Internet Speciális kedvezmény díjcsomag 4892,81 Ft

Egyéb szolgáltatások -997,34 Ft

 

Aktuálisan fizetendő törlesztőrészlet:

4696 Ft

Ez a hang speciális díjcsomag mi akar lenni? Mert az internet speciális díjcsomagban, ott van az internet és a gyorsító opció havidíja is. Egy 3989Ft-os számlát kellett volna kapjak.


 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Virus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

5 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 4

Üdv !

Végigolvastam a válaszokat, de a lényeget senki sem írta le. Ha jól látom van egy Netmánia S internet csomagod, és egy vezetékes telefon szolgáltatásod. Ez kerekítve 3.990 Ft. Ehhez jön hozzá a gyorsító opció havidíja, ami 706 Ft. Így kapod a 4.696 Ft-ot. A gyorsító opció egy internet kiegészítő csomagnak számít, ami nincs benne a havidíjban. Nem hűségidős, opcióként választható, és bármikor lemondható. Ez természetesen csak a gyorsító opcióra vonatkozik !

A vezetékes telefon szolgáltatás azért van benne az előfizetésben, mert a Net szólóban drágább lenne, és nem is járna hozzá a Speciális kedvezmény. Tehát árban jobban jössz ki ha a Neted telefon szolgáltatással együtt van, mint ha nélküle lenne.

Remélem tudtam segíteni !

 

Üdv.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

Hűséged nem járt még le, így első blikkre azt mondom valaki telefonált. De nézd meg a számlát azon pontosan minden rajta van. 

 

Ui : Kiszámoltam közbe 3689 Ft az ára a az alap telefon + Netmánis S-nek, ehhez képest neked majd 700Ft többleted van, ez szerintem a gyorsító opció ára lesz.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...