Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Szoftverfrissítés utáni hiba


Pynka

Kérdés

Sziasztok!

Pár hete jött az új frissítés (Android 7.0) Sony Xperia XA telefonomra. Múlt hét óta tűnt fel, hogy a névjegyalbumban a Kedvencek között lévő névjegyeket nem tudom megnyitni. Egyszerűen azt írja ki, hogy a Névjegyek alkalmazás leállt. Többször próbáltam már ki-bekapcsolni a telefont, de azóta sem nyitja meg ezeket a névjegyeket. Tudna valaki segíteni, hogy mi lehet a probléma? Ha egy mód van rá a gyári beállításokat nem szeretném visszaállítani, ill. újra telepíteni az egész telefont. 

Köszi!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

4 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
1 órája, Pynka írta:

Sziasztok!

Pár hete jött az új frissítés (Android 7.0) Sony Xperia XA telefonomra. Múlt hét óta tűnt fel, hogy a névjegyalbumban a Kedvencek között lévő névjegyeket nem tudom megnyitni. Egyszerűen azt írja ki, hogy a Névjegyek alkalmazás leállt. Többször próbáltam már ki-bekapcsolni a telefont, de azóta sem nyitja meg ezeket a névjegyeket. Tudna valaki segíteni, hogy mi lehet a probléma? Ha egy mód van rá a gyári beállításokat nem szeretném visszaállítani, ill. újra telepíteni az egész telefont. 

Köszi!

Szia!

Először érdemes az alkalmazás (névjegy) adatait törölni. Viszont ha nem online forrásból jönnek a nevek akkor először csinálj biztonsági mentést róluk!

Ha ez sem oldja meg akkor muszáj lesz a visszaállítás. :(

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: WHOAMI
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Az a baj, hogy megnézni, módosítani nem tudom azokat a névjegyeket, amiket korábban a kedvencekhez adtam. Konkrétan az egyiknél a telefonszámot akartam megnézni, de mivel nem nyitotta meg a névjegyet, így nem tudtam megnézni. Hívni tudom őket, csak megnézni nem.

Nem biztos, hogy a szoftverfrissítés az oka, de kb 1 hónappal ezelőtt még simán tudtam pl. a névjegy képét módosítani.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Pynka
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...