Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Telekom fiók összekötés otthoni előfizetéssel


Valentin

Kérdés

Ajánlott posztok

  • 2
Épp most, teherwagon írta:

Hello @Valentin, persze. belépsz, bal oldalon beállítások, aztán telekom fiók beállítások, aztán az oldal alján új előfizetés hozzáadása, aztán az otthoni fül és mehet (mt azonosító és a jelszó kell hozzá)

16 perce, Valentin írta:

m össze tudnák-e kötni az otthoni előfizetésemmel anélkül is, hogy bemennék személyesen egy üzletbe?

Igen, ezt értem.

 

De nem lép be az mt azonosítóval illetve a jelszóval az otthoni szolgáltatásba.

 

Esetleg ha privátban elküldöm az MT azonosítót + ami kell új jelszóhoz akkor tudnál nekem új jelszót küldeni megadott telefonszám / emailre?

 

Vagy csak simán hozzáadni az újonnan regisztrált telekom fiókomhoz az otthoni előfizetést?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
1 perce, teherwagon írta:

Hello @Valentin, ja, így más a leányzó fekvése :D

ügyfél vagyok, mint te, így nem :D ha nem sürgős, akkor várd meg, amíg a Té feloldja a tiltást, vagy készíts ideiglenes jelszót

Ja igen, utána már leesett, hogy *****séget írtam ¬¬

 

Ideiglenes jelszót hogy? Mert csak ez a születési év, anyja neve stb jön be (ha épp nincs letiltva 3x próbálkozás miatt:D)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Nem volt egyszerű, de megleltem a Huawei HG8245H digitális elosztó belépési oldalát, csak az a baj, hogy nem tudom sem a nevet, sem a jelszót. Egyszer már volt jelszóváltás, és nem tudom, a név átíródott-e? A Telekom meg csak pénzért "segít". Ezen kicsit kiakadtam. 
Mindenesetre köszönöm, hogy megpróbáltál segíteni! 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

@Kezdő

Melyik jelszó cseréjét ajánlja fel? Az adminisztrátori felületre való belépéshez tartozó jelszóét?

Két különböző jelszó, egyik cseréje nincs hatással a másikra.

Ha a wifi jelszót megváltoztatod, utána változtasd meg a gépeden/laptopodon/tableteden/telefonodon is, mert nem fog tudni csatlakozni az új jelszó miatt.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

A wifi jelszót szeretném megváltoztatni, de már teljesen össze vagyok zavarodva. 
Szóval van egy Huawei HG8245H jelű routerem, innen kapom a jeleket. TV, telefon, internet, optikai kábelen. Pár hónapja a laptopom újratelepítésekor megváltoztattuk (nem néztem, hogyan) a wifi jelszót. Túl egyszerűre sikeredett, időnként olyan gyenge, hogy szinte használhatatlan, ezért azt gondolom, talán valaki rácsatlakozik. Ezért szeretném megváltoztatni, ennek a menete kellene. Most itt tartok, de nem írtam be az új jelszót, nem vagyok biztos abban, hogy ez megoldás. 

Huawei.png

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

@Kezdő

Ez a Huawei adminisztrációs oldalához történő hozzáférési jelszó megváltoztatására szolgáló lap, neked nem ez kell, hanem WLAN fül. Javaslom olvasd végig az eszköz user manuálját.

Egyébként ezen a felületen meg lehet nézni, hogy valaki rá van e kapcsolódva.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

@Kezdő

Dehogy, azért vagyunk itt, hogy segítsünk.

Attól is függ, hogy milyen kliensről beszélünk.

Windows-hoz itt van némi leírás, igaz sok sallangal, de majd keresek másik leírást, ha túl bonyolultan van fogalmazva....vagy inkább Youtube videót

Update:

Találtam is egy viszonylag egyszerűt Windows 10-hez

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...