Ugrás a tartalomhoz
  • 0

NetRoll-M(20Gb) 32kbps, a beígért 128kbps helyett.


Holland95

Kérdés

Üdv! Nekem egy olyan problémám lenne, hogy: 2016 novemberében, vettem egy NetRoll-M csomagot, 20Gb-150Mbps, a mobilnetet Pc-vel használom, egy HUAWEI E3372 LTE USB Modemmel.Minden hónapban szokásosan jött az sms, hogy lejárt az adatforgalmam, 32kbps-el(0.3Mbit?) tölthetek le tovább, viszont az utóbbi sms-ben, amit kaptam, hogy-ha lejár az adatforgalmam, akkor 128kbps-el tölthetek tovább. A gondom az, hogy továbbra is csak 20-30kbps-el tölt az internet. Az internet managert nézem és mindig jó a térerőm jó, erős között ingadozik, a lefedettségem is jó, tartozásom nincs, valami ötlet?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

12 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3

0.3 mbps = 307.2 KBit

Mérési hiba is lehet, de az is hogy T oldalán van valami gikszer. Jelentsd be hibára ha ez annyira zavar.

Személyes vélemény ugyan, de teljesen mindegy, hogy 128 vagy 32, normálisan internetezni manapság már egyikkel sem lehet. Én biztos nem szenvednék ilyen sebességekkel. Voltak azok az idők nálam is, de már minimum 5 éve elmúltak. Akkor ha jól emlékszem nekem is 128 volt, de már akkor érezhető volt, hogy ez így egy merő szenvedés és inkább kicsengettem a pénzt egy nagyobb csomagra vagy adatbővítőre.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
1 perce, Holland95 írta:

Szia! Hidd el, nem szenvednék én se, sajnos költöznöm kellett,(Előtte én is optikain nyomtam tizenévig) Békéscsaba külterületére és csak a mobilinternet elérhető, mikorhullámú net kizárva, (Nem láthatók a tornyok) voltak is kint, több szolgáltató. :/ Nagyon rossz ez így mert sokat nézem a Youtube-t, néha Twitch-et, igaz csak 240p-ben, de így is r*hadt hamar elfogy. Valami jobb mobilnet csomagot esetleg nem tudsz? Hallottam a *****fone-nak van mobilcsomagja, amit nyomnak "korlátlan közösségi alkalmazás használata" valami ilyesmi, abba nem tudom beletartozik-e a youtube, majd ránézek.Pénzt semmiképp nem akarok ilyen mobilnetre tovább költeni, mert az 1000giga se lenne elég :) Ördögi kör. Azért köszi a választ.

Másik T betűvel kezdődő cég

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
15 órája, btz írta:

0.3 mbps = 307.2 KBit

Mérési hiba is lehet, de az is hogy T oldalán van valami gikszer. Jelentsd be hibára ha ez annyira zavar.

Személyes vélemény ugyan, de teljesen mindegy, hogy 128 vagy 32, normálisan internetezni manapság már egyikkel sem lehet. Én biztos nem szenvednék ilyen sebességekkel. Voltak azok az idők nálam is, de már minimum 5 éve elmúltak. Akkor ha jól emlékszem nekem is 128 volt, de már akkor érezhető volt, hogy ez így egy merő szenvedés és inkább kicsengettem a pénzt egy nagyobb csomagra vagy adatbővítőre.

128  elég wazere, google mapshez, bkkinfohoz, hirolvasásra, emailra. naptár szinkronra,  időjárásra,  200 elég zenestreamre,  youtube  rajzfilm nézésre .nagy  különbség 30 és 128 között.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Épp most, btz írta:

@acel

Értem, hogy van de elég minimális, számomra pedig semmi, ezért is írtam úgy, hogy ez egy személyes meglátás. Én elhiszem hogy 200 kilobittel lehet Youtubozni, de én 1 megabittel sem tenném ezt szivesen.

Megízlelted milyen a jó és nem akarod el engedni. Ohoo emlékszem sok sok éve amikor koaxon 2 mbit-el indult a net nálunk és vmi 8 vagy 16 volt a max. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Épp most, btz írta:

@acel

Értem, hogy van de elég minimális, számomra pedig semmi, ezért is írtam úgy, hogy ez egy személyes meglátás. Én elhiszem hogy 200 kilobittel lehet Youtubozni, de én 1 megabittel sem tenném ezt szivesen.

Én sem teszem, a gyerek teszi pokemon átmegy  160/204px-en :-) Még várni is hajlandó közben csak legyen tv útközben.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Szia! Hidd el, nem szenvednék én se, sajnos költöznöm kellett,(Előtte én is optikain nyomtam tizenévig) Békéscsaba külterületére és csak a mobilinternet elérhető, mikorhullámú net kizárva, (Nem láthatók a tornyok) voltak is kint, több szolgáltató. :/ Nagyon rossz ez így mert sokat nézem a Youtube-t, néha Twitch-et, igaz csak 240p-ben, de így is r*hadt hamar elfogy. Valami jobb mobilnet csomagot esetleg nem tudsz? Hallottam a *****fone-nak van mobilcsomagja, amit nyomnak "korlátlan közösségi alkalmazás használata" valami ilyesmi, abba nem tudom beletartozik-e a youtube, majd ránézek.Pénzt semmiképp nem akarok ilyen mobilnetre tovább költeni, mert az 1000giga se lenne elég :) Ördögi kör. Azért köszi a választ.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...