Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Mobilnet Dominoval


Calcium

Kérdés

Sziasztok!

Mobilnetet szeretnék a Domino előfizetésem (Domino 5) mellé rendelni. A Domino Maraton vagy Domino Net csomagokat néztem ki. Tökmindegy, csak valamelyik működjön :)

1. Az online fiókomat felfüggesztették (nem tudom, hogy miért), nem tudok díjcsomagot váltani.
2. Az 1777 megfelelő menüjében csak Domino Fix díjcsomagra válthatok. Más választási lehetőségem nincs.
3. USSD kóddal ugyanaz.
4. Telekom alkalmazás csak a korábbi Domino internetcsomagokat (Domino NetPlusz) ajánlja fel.
5. Elküldtem SMS-ben a 1414-re a "+NET500MB" kulcsszót, mire visszajött az üzenet, hogy az hibás.

Mit csinálok rosszul? Mit csináljak, hogy legyen net a telefonomon?

Előre is köszi!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 2

Hello @Calcium

Ekkor: 2017. 08. 03. at 21:59, Calcium írta:

1. Az online fiókomat felfüggesztették (nem tudom, hogy miért), nem tudok díjcsomagot váltani.

Látatlanban, ennyi infó alapján nehéz :D hibásan beadott jelszó miatt lehet, vagy azért, mert az adategyeztetésnél más nevére került a számod (x vette, viszont a nevedre adategyeztetted). esetleg hiba, amit a Té ügyfélszolgálat megold

Ekkor: 2017. 08. 03. at 21:59, Calcium írta:

2. Az 1777 megfelelő menüjében csak Domino Fix díjcsomagra válthatok. Más választási lehetőségem nincs.

3. USSD kóddal ugyanaz.

a Té pár hónapja lezárta a régi Domino csomagokat, ami azt jelenti, hogy ha ilyened van, akkor használhatod még azokat, de már csak Domino Fixre válthatsz, illetve ilyet vehetsz

Ekkor: 2017. 08. 03. at 21:59, Calcium írta:

4. Telekom alkalmazás csak a korábbi Domino internetcsomagokat (Domino NetPlusz) ajánlja fel.

ezek nincsenek? kipróbálnám a gyerek Dominójával, de az már Domino Fixben van, így nem látnánk, ha a lezárt Domino csomagod okozza :(

Ekkor: 2017. 08. 03. at 21:59, Calcium írta:

5. Elküldtem SMS-ben a 1414-re a "+NET500MB" kulcsszót, mire visszajött az üzenet, hogy az hibás.

1430-ra próbáld, ahogyan btz írta. ha nem megy, akkor megnézem a kulcsszót, hátha az is rossz (meg itt is lehet, hogy a lezárt csomagod okozza)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...