Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Korlátlan közösségi oldalak adatopció hogyan rendelhető meg?


Csábiel

Kérdés

Sziasztok! Szeretnék valami információt kapni arról, hogy a Korlátlan közösségi oldalak adatopció nevezetű szolgáltatást hogyan tudom megrendelni?
Jelenleg nincs mobilnet adatcsomagom, de amikor igénybe venném a Korlátlan közösségi oldalak adatopciók szolgáltatást, akkor előtte előfizetek majd a DOMINO NET 200 MB nevű mobilnet szolgáltatásra.

Valaki le tudná írni a Korlátlan közösségi oldalak adatopciók szolgáltatás megrendelésének a módját? Telekom alkalmazásban sem találtam semmit ezzel kapcsolatban, csak mobilnetet tudok rendelni. Esetleg ha rendelek mobilnetet az alkalmazásból, akkor utána elérhetővé válik majd a Korlátlan közösségi oldalak adatopciók szolgáltatás megrendelésének lehetősége is?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

16 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3
13 órája, Csábiel írta:

Szia! Láttam, de nekem azt mondták egy másik fórumon, hogy Domino mellé még mindig aktiválható. Mellesleg ezen a linken még most is elérhetőnek látom a szolgáltatást.

Hello @Csábiel, ez egy régi, megszűnt oldal, ráadásul üzleti, ami Dominora semmiféleképpen nem érvényes (nem tudom, kaptad-e vagy a Google tréfája). ez a Té új oldala, ezen nincs ilyen

13 órája, Csábiel írta:

Itt írták: kérdés: link  . . . Válasz: link

ez enyhén szólva nem hivatalos, vagy igaz, vagy nem (a válaszban írtaknak megfelelően a Té *111#  kóddal és a hívás gombbal előhívható USSD ügyfélszolgálatán próbálkozhatsz). majd írd meg, légyszi, hogy mire jutottál

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Épp most, btz írta:

Üdv @Csábiel

A szolgáltatás megrendelő lapján ez olvasható vastagított betűvel:

A korlátlan opciót 2017. május 1-jétől lezárjuk. Az opciót használó ügyfeleink továbbra is igénybe vehetik, de a jelzett időponttól már nem lesz választható, nem rendelhető meg.

Szia! Láttam, de nekem azt mondták egy másik fórumon, hogy Domino mellé még mindig aktiválható. Mellesleg ezen a linken még most is elérhetőnek látom a szolgáltatást.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Szia teherwagon! A *111# menüpontban megtaláltam a Korlátlan közösségi opciók aktiválási menüpontját, de nem tudtam aktiválni, azt írta ki, hogy a szoláltatás pillanatnyilag nem elérhető, próbálkozzak később. Viszont ez lehet azért is, mert nincs mobilnetem jelenleg, ha lenne talán simán aktiválhatnám, mivel az a feltétele, hogy legyen mobilnet.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Ja mégsem :D beugrott, hogy ütközésnél (itt pl. a szükséges net hiányánál) nem a pillanatnyilag nem elérhető a hibaüzenet, hanem valami az ön számára nem elérhető vagy ilyesmi. szóval csak emiatt ne rendelj internetet, mert erősen valószínű, hogy nem fog menni a közösségi cucc :( persze ha mégis belevágsz, írd meg, mi lett, légyszi

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Köszi, én is félek tőle, hogy hiába rendelnék mobilnetet, nem menne a szolgáltatás. Majd még ha időm engedi bemegyek egy t-pontba és megkérdezem az ügyintézőt, hátha tud mondani valami okosat. Egyébként ha ez az opció nem működik már, akkor jelenleg a telekomnál nincs semmilyen lehetőség a korlátlan közösségi oldalak használatára?

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...