Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Előleg mértéke online rendelés


Joyoo

Kérdés

Én is ezt hiányolom, hogy nincs feltüntetve az előleg, ha megrendelem online. 0 ft és a havidíj mindössze. 
Meg persze nem is válaszolnak, ha kérdez az ember. A másik 2 szolgáltatónál odabiggyesztik, ha van előleg is.

Én egy Samu galaxy S7 edge mobilt rendeltem lassan 1 hete, sehol egy válasz és a gyors szállítás!
Még mindig jóváhagyásra vár, ennyi. Most meg kiderül, hogy a 0 ft nem is 0 ft!? Mennyi ennek az előlege, ha kérdezhetném én is?
Megköszönném a választ!

sshot-1.jpg

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3

Szia!

Azt mi itt nem tudjuk megmondani pontosan, hogy mennyi lesz az előleg!

A megrendeléseket sorban beérkezés szerint dolgozzák fel, mivel sok a megrendelés ezért csúszás előfordulhat, de felhivhatod a házhoz szállítási csoportot (munkaidőben) a 06-30-930-30-30  telefon számon,  2  gomb majd utána a 0  gomb, és megérdeklődheted hogy miért nem kerestek még  (megrendelés azonosítójára szükség lesz).

Egy nulla előéletű előfizető ne várja el, hogy 0 Ft kezdő részlettel oda adjanak egy felső kategóriás készüléket.

A kék szolgáltatónál is van olyan ahova az van írva hogy 0 Ft, de ha rá kattintok a megrendelem gombra már is felugrik a 0 Ft 61.190 Ft -ra ( Samsung Galaxy A3 2017  "L" csomaggal) szóval odaát is vannak kis pajkosságok.

Piros szolgáltató meg 1 Ft-nak írja ezt - azt aztán ott se vihető el egy új előfizetőnek 1 Ft-ért. :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

23 telóm volt eddig, de mind kártyás! És szokásom törni őket....
Gondoltam ezt most dédelgetem. Anno voltam előfizetéses, amikor más még gumibugyit hordott és a Pann@n volt a menő és a Westel telók táska akksival voltak kaphatóak!
Ez a modell tavaly áprilisban volt csúcskészülék. Jelenleg már nem igazán.

Nekem meg inkább netezni kellene, nem telefonálni. Gagyi készülék meg nem igazán jön be. Talán a Redmi 4x.

Szóval ezért vagyok nulla értékű és csak ezért szerettem volna előfizetni.
Köszike a választ!

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Joyoo
......
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...