Ugrás a tartalomhoz
  • 4

TELEKOM ÉS COOP KUPON ABC


teherwagon

Kérdés

A Coop Klubnak kifejezetten ütős együttműködést  sikerült tető alá hoznia a Telekommal, Coop Klub tagként ugyanis törzsvásárlói kártyához kért kuponos megoldással igencsak jutányos áron tehetünk szert extra mobilinternetre, Domino mobiltelefonra, tartozékokra, többféle tévére.

kuponok leírása a Coop oldalán

kuponok leírása a Telekom oldalán

a történet egyszerű, az alábbi lépésekből áll:

  1. vásárolgatsz a Coop-ban ezerrel (szerintem nincs összeghatár, de javítsatok ki, ha tévedek)
  2. ennek örömére a Coop üzletben kérsz tőlük törzsvásárlói kártyát
  3. a törzsvásárlói kártyáddal a Telekom oldalán kérsz a Telekomtól kuponokat
  4. ha megkapod az e-mailben tőlük a pakkot, akkor kiválasztod, hogy melyiket akarod használni (egyiket-másikat, akár mindegyiket):
  • 10 000 Ft kedvezmény tartozékokra,
  • 5000 Ft készülékkedvezmény Domino (a Telekom feltöltőkártyás megoldásának fedőneve) mobiltelefonokra,
  • ingyenes 2 GB adatot biztosító Diák opcióhoz plusz 2 GB adatforgalom 2 hónapig (csak diákoknak és csak Telekom üzletekben)
  • 20 000 Ft készülékkedvezmény meghatározott tévé típusokra (szolgáltatással együtt rendelve, tehát hosszabbításra nem). erre még plusz 25 000 Ft extra készülékkedvezményt is kaphatsz, ha az új vásárlással kijön a tévéd-interneted-telefonod-mobilod is van Telekomnál (Telekom kedvezmény)
  1. a választásod szerinti kuponnal akcióba lendülsz a Telekom honlapján

tippek, korlátozások:

  • a kuponokkal 2018 január végéig vásárolhatsz
  • a kuponokat csak a Telekom honlapján válthatod be, kivéve a mobilinternet kupont, amit csak Telekom üzletben
  • a kedvezmények egyszeriek, nincs olyan, hogy neked pl. csak a Domino kedvezmény kell, a többi nem, így a másik 3 helyett is Domino telefont veszel
  • a kedvezmények nem halmozhatóak, így pl. a Coop tartozék kuponnal nem vehetsz egyébként is akciós tartozékot (nyári akciós cuccok kilőve)
  • Domino készülékeknél él az adategyeztetéssel behozott törvényi limit, magánszemélyként legfeljebb 10 Domino kártyád lehet. így ha már van ennyid, akkor nem veheted meg a tizenegyediket
  • mindenki vásárol rendesen, így előfordul, hogy nincs, vagy pont nálad fogy el a kinézett telefon vagy tartozék. ilyenkor iratkozz fel a telefon vagy tartozék oldalán a készletértesítőre, így a Telekom értesít, ha újabb készlet érkezik belőle

 

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: teherwagon
kiegészítés
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • Válaszok 58
  • Létrehozva
  • Utolsó válasz

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

A legnépszerűbb tartalomgyártók a témában

Posztolt képek

Ajánlott posztok

  • 0
Ekkor: 8/16/2017 at 16:08, dravec írta:

 

A webshop meg totál üres..

Nekem azt mondták hogy a gyártó (sony) nem képes többet szállítani ,
A sárga háttérel megjelenő értelmezhetetlen hibaüzenet ( valami probléma merült fel a vásárlásnál)  mit jelent , az üsz szerint ez is raktárhiány.
De érdekes hogy a keresés szerint más van raktáron, és előrendelhető mint a termék oldalán, és néhány terméknél meg konstans technikai hiba van. Remélem a kosár nem írható át böngészőből. :-) kipróbálni nem merem.  De ilyen hibahalmaznál bármi elképzelhető.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

 

@tomi5244 Kell kapnod értesítő emailt ha sikerült a rendelésed azonnal, ha nem kapsz, akkor kezd újból, esetleg ird le a kapott rendelés azonostót hát hta azzal tovább juthatsz. És győződj meg róla hogay az összesítés oldalról tovább mész. Egy rendelésem nekem elveszett -vagy nem nyomtam meg az utolsó gombot, ugyanígy jártam én is, ami boztos hogy kell értesítést kapjál a vásárláskor.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Üdv! Nekem egy olyan kérdésem lenne, hogy hiába nem használtam még fel a kuponomat érvénytelennek titulálja. Ennek mi lehet az oka és tudok igényelni másikat? Másik kérdésem pedig, hogy előtte már próbálgattam, hogy melyik fülesre aktuális a kupon és mikor tovább haladtam volna a megrendeléshez olyan hibaüzenetet kaptam, hogy: "Kérjük, válassz másik terméket, vagy konstrukciót! (Nincs közös szállítási mód)". Sajnos bármilyen fülest próbáltam ezt dobta ki és nem engedett tovább a megrendeléshez. Válaszokat előre is köszi!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

Hello @hensix, valószínűleg az lesz a vége, amit acél írt (a Té chatjét javaslom, böngészd a Té oldalán a telefonokat, és megjelenik), viszont előtte nézd meg, hogy nem téli akciós cucc-e (a füles oldalán van-e olyan, hogy " Most kedvezményes áron! "). ha az, akkor semmi gond a kuponnal, csak arra nem érvényes, mivel a kedvezmények nem összevonhatóak. a másik valami készlet vagy beállítási gond lesz (nincs raktáron, csak néhány Té üzletben, vagy kimaradt a beállítás, hogy kuponnal is elvihető legyen)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0
22 perce, teherwagon írta:

Hello @hensix, valószínűleg az lesz a vége, amit acél írt (a Té chatjét javaslom, böngészd a Té oldalán a telefonokat, és megjelenik), viszont előtte nézd meg, hogy nem téli akciós cucc-e (a füles oldalán van-e olyan, hogy " Most kedvezményes áron! "). ha az, akkor semmi gond a kuponnal, csak arra nem érvényes, mivel a kedvezmények nem összevonhatóak. a másik valami készlet vagy beállítási gond lesz (nincs raktáron, csak néhány Té üzletben, vagy kimaradt a beállítás, hogy kuponnal is elvihető legyen)

Szerencsére vagy nem a Shop oldala totál gát, hol nem akciós temékre teszik rá hogy nem használható kuponnal, hol akciós termékre használható a kupon. Volt olyan hogy egyik kuponom használható volt a termékre másik nem.  A kereső oldal készletinformációja nem naprakész, de néha a termékoldalé sem. Néha nem küld megerősítő levelet a rendelésről és ki sem írja a sikerességet. Olyan bkv amatőr app feelingje van az oldalnak, csak nem akarom nyúzni.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Új...