Ugrás a tartalomhoz
  • 3

Sagemcom FAST3686 40 MHz wifi sáv


dptrsk

Kérdés

A 250-es csomag miatt több helyen olvastam tanácsként, hogy 40 MHz-re állítva a 2,4 GHz wifi sávszélességét, akkor jobb sebességet lehet elérni, ha a kliens eszköz is támogatja. A csatolt képen látható, hogy átálllítottam 40 MHz-re, azonban a Jelenlegi 20 MHz maradt. Mentés, újraindítás volt, a jelenlegi változatlan.

Az ismert hibalistában ezt nem láttam, az még fontos lehet, hogy V1-es modell.

Valami mást is át kéne állítani?

net.PNG

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: dptrsk
több cimke
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

20 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3

Zajos környezetben nem marad meg 40MHz-en, de egy apró trükkel rávehető, hogy ott maradjon.

Nyomd meg a Sagem tetején a WIFI gombot, de csak röviden (hosszan ne mert behal az egész cucc) hogy kikapcsoljon, majd újra nyomd meg hogy bekapcsoljon és akkor 40MHz-en marad. Nálam ez volt a megoldás, így kb 150 kihozható vele 2.4GHz-en. :)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4
35 perce, Roli82 írta:

Zajos környezetben nem marad meg 40MHz-en, de egy apró trükkel rávehető, hogy ott maradjon.

Nyomd meg a Sagem tetején a WIFI gombot, de csak röviden (hosszan ne mert behal az egész cucc) hogy kikapcsoljon, majd újra nyomd meg hogy bekapcsoljon és akkor 40MHz-en marad. Nálam ez volt a megoldás, így kb 150 kihozható vele 2.4GHz-en. :)

Kipróbáltam, így 40 MHz lett.

Ez újraindulásig marad meg?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: dptrsk
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4
3 perce, Roli82 írta:
4 perce, Roli82 írta:

Szia OldMike.

Megnéztem. V2 is működik ez a kis trükk. N only fix 8 csatorna. :)

Nem tudom miért nem sikerül nálad. :(

Mennyi időt kell hagyni a két gombnyomás között, és mennyi legyen a "rövid" gombnyomás? A kikapcsolás után kell-e változnia valamelyik LED-nek? Nem vettem észre, hogy elaludt volna bármelyik, de lehet hogy nem figyeltem eléggé.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4
12 perce, anonymus írta:

Gyári szám kitakarás kimaradt :D

Már nem látszik (nem gondoltam hogy az is árulkodós). Végül csak összejött a 40-es. Határozottabban és talán két-három másodpercig nyomtam a gombot, és kialudt. Igaz hogy kétszer is kellett próbálnom, hogy vissza is jöjjön, de meglett.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
Ekkor: 2017. 08. 18. at 16:41, Roli82 írta:

Zajos környezetben nem marad meg 40MHz-en, de egy apró trükkel rávehető, hogy ott maradjon.

Nyomd meg a Sagem tetején a WIFI gombot, de csak röviden (hosszan ne mert behal az egész cucc) hogy kikapcsoljon, majd újra nyomd meg hogy bekapcsoljon és akkor 40MHz-en marad. Nálam ez volt a megoldás, így kb 150 kihozható vele 2.4GHz-en. :)

Szia, nekem a V2 model van, kipróbáltam, de nem változott. Ennél nem működik, vagy más beállítás kellene? Nálam n only van, és fix 6-os csatorna.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...