Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Da Vinci Learning


gombilaci

Kérdés

Ajánlott posztok

  • 2

@gombilaci

Sony fülhalgatóval most meghalgattam ismét. TV-n és Telefonon TVGO-val. Semmi "VHS" minőséget nem érzékelek, pedig adtam rá kicsivel több  hangerőt is.

OFF

A konkurencia emlegetése itt tilos. Nem akarják, hogy a konkurencia dolgai itt ki legyenek tárgyalva. Értendő ez pozitív vagy negatív értelemben is. Jobb is ez így szerintem. Lehet úgy is említeni, hogy "egy másik szolgáltatónál" vagy "a konkurenciánál" stb...

ON

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

@gombilaci

Megkérdeztem pár embert, a küldött mintát elküldve nekik.  Tényleg jobb a minősége a DoQ-nak. A DaVinchinél hallható egy kis alapzaj, de azt mondják, hogy nem a vészes kategória. Én magam szinte alig hallok különbséget, de többször végighallgatva én is mintha hallani vélném.  

A saját TVGO-n és satTV-n hallgatva pedig semmi különbséget nem hallok, így szerintem ez nem globális probléma.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Én is érdeklődve várom a fejleményeket. Nálunk egy időben eltűnt, (fentebb írtam, hogy be is jelentettem a problémát) aztán most ismét megjelent, ezúttal igencsak hangsúlyosan. Kíváncsi vagyok, mit reagál a csatorna...

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: szaboadam
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

@szaboadam

Én meghalgattam a küldött hangmintákat, de csak minimális különbségeket észleltem, zavarónak sem találtam a hallottakat. 

Egy online fültesztet is csináltam nemrég, amit 99%-osra teljesítettem, de azt is csak azért, mert elnyomtam a gombot, de ez már 1 másodperc után világos volt, hogy rosszat nyomtam, így sejtettem hogy nem lesz 100%-os, de a végén meglepődtem, hogy csak az az egy mellényomásos volt a tévesztésem, amúgy perfekt lettem volna. Szóval botfülü sem vagyok. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2
13 minutes ago, btz said:

@szaboadam

Én meghalgattam a küldött hangmintákat, de csak minimális különbségeket észleltem, zavarónak sem találtam a hallottakat. 

Egy online fültesztet is csináltam nemrég, amit 99%-osra teljesítettem, de azt is csak azért, mert elnyomtam a gombot, de ez már 1 másodperc után világos volt, hogy rosszat nyomtam, így sejtettem hogy nem lesz 100%-os, de a végén meglepődtem, hogy csak az az egy mellényomásos volt a tévesztésem, amúgy perfekt lettem volna. Szóval botfülü sem vagyok. 

Zavarni engem sem zavar, nyugodtan nézem a csatornát ettől függetlenül.  Csak a hiba "furcsasága" keltette fel a figyelmemet. Egyébként egy picit valóban javítottak is rajta ez  hallható. Nekem egyébként olyan hatású mintha alacsonyabb lenne a hang bitrátája a kelleténél, ezért egy kicsit "mosottabb" hatású, másszóval elvesznek a magasabb hangok.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: szaboadam
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Igen, bejelentettem. 

Mellesleg ,amikor volt lehetőségem ránézni, akkor ***** directen is ilyen volt.

Most néztem tvgo-n. Még mindig rossz!

Nem tudom ,hogy aki nem észleli az mennyire igénytelen a minőségre vonatkozóan. Ég és föld a hang más csatornához viszonyítva. Egyszerűen rossz hallgatni.

 

Szerk.: Micsoda vicc már ez hogy a ******* kiírva három betűvel kitakarja az oldal?? Melyik nagyeszűnek volt ez az ötlete,hogy ez így legyen és ne tudjunk normálisan beszélgetni??

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: ahammer
konkurencia említése
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Vettem a fáradságot és kerestem kábelt.

Ez a felvétel a Cisco RCA kimenete és a Noti hang bemenete segítségével készült.

az első 20mp a Da vinci , utána jön 20 mp DOQ.

Ha valaki erre azt mondja ,hogy egyforma a minőség ,akkor tényleg menjen dokihoz.

https://drive.google.com/open?id=0B8HnPBRFAbw6SmtvVlJqT3JhRTA

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: gombilaci
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1

Ma volt szerencsém nekem is meghallgatni egy másik szolgáltatónál is a csatorna hangját. A hibajelenség ott is fennállt. Sajnos a T csak annyit tud tenni, hogy jelzi a gondot a műsorszolgáltató felé, más lehetősége nincs, hiszen a kapott jelet változatlan formában továbbítja az előfizetők felé. Gondolom a csatornánál meg nem ítélik olyan súlyosnak a gondot, hogy siessenek megoldani. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...