bobita62

Más szolgáltató.

Kérdés

Sziasztok.Sajnos nem birom követni a számlázást, komolyan foglalkozom a gondolattal hogy más szolgáltatót keresek.Ha nem fizetem a számlát akkor az otthoni szolgáltatást is megszüntetikí? A részletre vásárolt telefon eladható vagy kiiktatják? köszönöm aki válaszol.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

8 válasz erre a kérdésre

@teherwagon Van bizony amit kőkeményen meg is osztanak egymással a szolgáltatók.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hello @bobita62, ha kicsit bővebben leírod, hogy mennyi és milyen csomagokról, netalán összegekről van szó, milyen telót vettél kb. mikor, akkor legalább tanácsot tudnánk adni, hogy mi lenne a legcélszerűbb (a nemfizetés nem jó megoldás, ahogyan fent olvashatod, már azért sem, mert úgy tudom, hogy a hitelekhez hasonlóan a szolgáltatóknál is van valami lista, ami miatt egy ilyen után máshol sem lesz egyszerű szerződést kötnöd)

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Szia @bobita62!
Nem tudom milyen díjcsomagod/díjcsomagjaid vannak, és emellett mennyit fizetsz készülékrészletre és nem tisztem megítélni, hogy a megrendeléskor miért vállaltál be olyat,  amit nem tudsz fizetni. De a nemfizetést semmiképp nem javaslom, mert amit nem fizetsz be, vagyis a tartozást - és ha van, a kötbért - előbb-utóbb,  így-vagy-úgy  behajtják rajtad. Akár úgy is, hogy az jövőben komoly fájdalmat okozhat a családi költségvetésedben - gondolok itt arra, pl. amikor a jövedelmedből letiltják...

Szerintem próbálj egyezkedni a T-vel, hátha felajánlanak valamit, ami megkönnyíti a helyzeted...

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon
24 perce, btz írta:

Lehet, hogy arra gondol, hogy fizetni nem tudja.

Felhalmozódott tartozás esetén lehet kérni, egyedi elbírálás alapján haladékot és egyéb dolgokat. Ha van fizetési hajlandóság.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Át tudod vinni más szolgáltatóhoz a telefonszámod. Amennyiben:

- Nincs hűségben

-Nincs tartozás

- Nincs hátra készülék törlesztő

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Mindenkinek fix csomagja van de olyan iszonyú

osszegeket fizetunk....más szolgáltatohoz át tudom vinni a számokat?

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Lehet, hogy arra gondol, hogy fizetni nem tudja.

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Részletre vásárolt telefont ha nem fizeted ki teljesen letiltják. 

Melyik részét nem tudod követni ?

Otthonit nem kapcsolják ki első körben, de nem fizetés esetén átadják a tartozást behajtónak. 

Bejegyzés megosztása

Link a bejegyzéshez
Megosztás más oldalakon

Hozz létre egy fiókot vagy jelentkezz be a kommenteléshez

Ahhoz, hogy kommentelhess, tagnak kell lenned.

Fiók létrehozása

Hozz létre a közösségünkben egy új fiókot. Igazán egyszerű!

Új fiók regisztrálása

Bejelentkezés

Már van fiókod? Jelentkezz be itt!

Bejelentkezés most