Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Más szolgáltató.


bobita62

Kérdés

8 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 5

Szia @bobita62!
Nem tudom milyen díjcsomagod/díjcsomagjaid vannak, és emellett mennyit fizetsz készülékrészletre és nem tisztem megítélni, hogy a megrendeléskor miért vállaltál be olyat,  amit nem tudsz fizetni. De a nemfizetést semmiképp nem javaslom, mert amit nem fizetsz be, vagyis a tartozást - és ha van, a kötbért - előbb-utóbb,  így-vagy-úgy  behajtják rajtad. Akár úgy is, hogy az jövőben komoly fájdalmat okozhat a családi költségvetésedben - gondolok itt arra, pl. amikor a jövedelmedből letiltják...

Szerintem próbálj egyezkedni a T-vel, hátha felajánlanak valamit, ami megkönnyíti a helyzeted...

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 5

Hello @bobita62, ha kicsit bővebben leírod, hogy mennyi és milyen csomagokról, netalán összegekről van szó, milyen telót vettél kb. mikor, akkor legalább tanácsot tudnánk adni, hogy mi lenne a legcélszerűbb (a nemfizetés nem jó megoldás, ahogyan fent olvashatod, már azért sem, mert úgy tudom, hogy a hitelekhez hasonlóan a szolgáltatóknál is van valami lista, ami miatt egy ilyen után máshol sem lesz egyszerű szerződést kötnöd)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...