Ugrás a tartalomhoz
  • 2

Kupon


Clarsax

Kérdés

19 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3

Kb. akkor minden akciósnak mondható! :D

https://www.telekom.hu/shop/tartozekok/hangszorok

https://www.telekom.hu/shop/termek/JBL+Clip+2+bluetooth+hangszoro--JBL+CLIP2BLKEU?contractType=list_price

Én őt szerettem volna, de nem engedi nekem sem. Pedig úgy csináltam, ahogy a telefonos ügyintéző mondta, hogy konkrét kategóriában keressek, a Nyári Akciók kategóriát felejtsem el. Csak persze, attól függetlenül a hangszóró benne van ott is... :D

De konkrétan, honnan tudom, hogy mi nem akciós? :D 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
Épp most, Szilárd21 írta:

Akkor csak engem nem szeret lehet! :D De akkor nem adom fel próbálom folyamat! :D
Egyébként a termék jó? :) 

Jobb mint a szokol rádió. csodát ne várj tőle. Hangos, dobozhagja van mivel 200hz alatt néma ahogy várható. 
kisebb töltésnél, teljes hangerőn néha megcsuklik de alig hallhatóan. Szóval általában rendben van, jobb mint bármely telefonhang.
Ha kettőt veszel szóllhat rajtuk ugyanaz a zene.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3

A szabály szerint nem lehet beváltani akciósra.

" A 10 000 Ft kedvezményre jogosító tartozék kupon 2017. július 3. és 2017. december 31. között igényelhető egyszeri alkalommal, érvényes COOP Klub törzsvásárlói kártyaszámmal. A kupon egyszeri alkalommal váltható be online, a telekom.hu oldalon kínált valamennyi tartozékra 2018. január 31-ig. A kedvezmény egyéb akciós ajánlattal nem vonható össze, egy online vásárlás során egy kupon érvényesíthető. "

Link

3.PNG

2.PNG

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: Roli82
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
25 perce, Roli82 írta:

A szabály szerint nem lehet beváltani akciósra.

" A 10 000 Ft kedvezményre jogosító tartozék kupon 2017. július 3. és 2017. december 31. között igényelhető egyszeri alkalommal, érvényes COOP Klub törzsvásárlói kártyaszámmal. A kupon egyszeri alkalommal váltható be online, a telekom.hu oldalon kínált valamennyi tartozékra 2018. január 31-ig. A kedvezmény egyéb akciós ajánlattal nem vonható össze, egy online vásárlás során egy kupon érvényesíthető. "

Link

 

Ja veled ki lett b*, cseten szólj hogy valaki beváltotta a kuponodad. Kollégám is járt így. Üsz kijavította pár nap alatt.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: acel
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...