Ugrás a tartalomhoz
  • 0

skype android


Márffy Magdolna

Kérdés

Tisztelt Fórum!

Huawei p9 plus mobilom van,android 7 rendszerrel.a legujabb skype verzio iszonyú rosszul működik rajta.Nagyon lassan küldi az üzeneteket.Állandoan kiirja hogy kapcsolódás..Beszélgetés frisstisése...Állandoan baj van vele.használhatatlan.a másik mobilon huawei p7 android 5 rendszerű telefonon régebbi verzió van,az működik.Mi lehet a gond?Letöröltem,ujratelepitettem a skypeot..Állandoan kiirja hogy nincs internetkapcsolat,pedig van.Minden működik a telefonon.Az uj telefonra meg már nem engedi a régebbi verziot feltenni.Kérném segitségüket,hogy mit tudok tenni!

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

6 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 5

@Márffy Magdolna

Szerintem Skype oldali hiba. Sajnos sok fórumon olvastam már, hogy valami nem kóser azzal a programmal.

Én a helyedben letörőlném az useradatokat a programról, esetleg beállítanám, hogy a telefonom a Google DNS szervereit használja. Ha továbbra is ugyan ez lenne a hibajelenség, akkor elgondolkodnék nem térek e inkább át egy másik szoftverre.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4

Wifit használva viszonylag egyszerű, én a Wifi Manager alkalmazást használom, abban meglehet adni statikus ip címet wifi kapcsolatonként. Így DNS és átjáró címet is.

Mobilnet esetén már neccesebb, vagy ROOT-olni kell a telefont hozzá vagy olyan VPN- t használni, ami a Google DNS szervereit használja.

Egyébként ez a hibajelenség Wifi kapcsolat vagy mobilinternetes kapcsolat esetén jelentkezik vagy mindkét esetben?

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: btz
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...