Ugrás a tartalomhoz
  • 3

TV rendelés


Ferenc Szûcs

Kérdés

16 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 4

Mint írtam egységes a mobilos résszel azért írja ezt "Rendeld online, díjmentesen kiszállítjuk akár 1 nap alatt." ez nem vonatkozik az otthoni szolgáltatáshoz rendelt Tv/Konzolok/Laptopok-ra. Megrendeléseket sorrendbe teljesítik + hkv vizsgálat. Mobil telonál megy az egy nap de ott is úgy ha valaki előrehozott készülék váltást csinál hűséghosszabbítással együtt.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 4

Hello @Ferenc Szûcs, sajnos az van, amit Roli82 írt (egyenszöveg, ami az 1-2 napos mobil és a 30 napos otthoni rendeléseknél is megjelenik, ráadásul az akár szócska miatt le vannak védve), de valóban ***** dühítő (annak ellenére, hogy tudtam, én is bosszankodtam rajta a múltkori tévé rendelésemkor). jelzem a Tés kontaktomnak, hátha ketté tudják bontani

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 3
15 órája, teherwagon írta:

Hello @acel, hitelképesség(i?) vizsgálat

 

14 órája, Ferenc Szûcs írta:

Esetemben szerintem felesleges a hkv, mert kp-ra venném.

 

Hűségem volt a Tnél meg hibajegyeim és néhány felhasználói levél.  Vásárolni se ott szoktam,  Ennek ellenére voltak ezek a vizsgálatok.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 1
Ekkor: 9/6/2017 at 13:33, Roli82 írta:

Mint írtam egységes a mobilos résszel azért írja ezt "Rendeld online, díjmentesen kiszállítjuk akár 1 nap alatt." ez nem vonatkozik az otthoni szolgáltatáshoz rendelt Tv/Konzolok/Laptopok-ra. Megrendeléseket sorrendbe teljesítik + hkv vizsgálat. Mobil telonál megy az egy nap de ott is úgy ha valaki előrehozott készülék váltást csinál hűséghosszabbítással együtt.

Mi az a hkv vizsgálat? A múltkor belestem a üsz monitorában és láttam hogy elég rendszeresen vizsgálgattak.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...