Ugrás a tartalomhoz
  • 1

Hp Omen 15


Edina90

Kérdés

Sziasztok! 
Az lenne a kérdésem, hogy megrendeltem egy HP Omen laptopot még a múlt héten, szeptember 14. szállítással mert akkor tudom kifizetni már 6 éve van előfizetésünk kábeltv + internet az ügyfélszolgálaton azt mondták ilyen esetben nem kell megerősítés arany ügyfeleknél simán átmegy a rendszeren a megrendelés és kiküldik. Viszont a megrendelésnél nekem azt írja jóváhagyásra vár és ha belépek a tkom fiókomba ott nem is látom a megrendelést telefonon ugye nem hívtak stb.. 
Szóval létezik, hogy nem kell megerősíteni a rendelést nincs semmi visszaigazolás az első eamilen kívül és csak szállítják ? Valakinek van ilyen tapasztalata ? 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

3 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 3

 Jóváhagyás azt is szokta még jelenteni, hogy adatot egyeztetnek pl szállítás ideje módja. :)

Szerencsés vagy, én augusztus végén rendeltem meg IPTV mellé, de másnapra kivezetésre került otthoni részről, így nekem nem jutott, új mobil előfizetés mellé lehetne, de azt meg nem akarok kötni. :D

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 2

Szia!

Ha mobil részhez rendelted és ez egy teljesen új előfizetés (nem hűség hosszabbítás / előre hozott készülék váltás) akkor bizony azt még valóban jóvá kell hagyni.

Érdeklődni megrendelés azonosítójával a +3630-930-3030 számon 2 majd a 0 gomb, munkanapokon 8-16 óra között, vagy a hazhozszallitas@telekom.hu e-mail címen tudsz.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...