Ugrás a tartalomhoz

ADJ VÉRT, ÉS JÁTSSZ AZ AJÁNDÉKOKÉRT!


anonymus

Ajánlott posztok

ADJ VÉRT, ÉS JÁTSSZ AZ AJÁNDÉKOKÉRT!

Képkivágás.JPG

A világpremierrel egyidőben, október 23-án 22:00-kor debütál a The Walking Dead sorozat 8. évadának első része Magyarországon a FOX-on. Az első rész egyben a sorozat 100. epizódja is lesz, így igazán izgalmas évadnyitó epizódra számíthatunk.

The Walking Dead Blood Store

Az új évad indulásához kapcsolódóan idén ősszel is megrendezésre kerül a The Walkind Dead Blood Store véradó esemény, a Fox, a Magyar Telekom és a Magyar Vöröskereszt együttműködésében. A vidéki nagyvárosokban és a fővárosban több helyszínen berendezett véradó pontok a sorozat hangulatát idézik és a véradás mellett játékokkal, fotósarokkal várják az érdeklődő véradókat.

A zombik nem válogatják meg áldozataikat, ahogyan a balesetek és a súlyos betegségek sem. A rászorulóknak évente 180 000 liter vérre van szükségük, de a 4 millió lehetséges véradóból csupán 250 ezer ember nyújtja a karját.

MERJ SEGÍTENI!

Te közéjük tartozol?

Adj vért és mentsd meg 3 ember életét a FOX és a Telekom támogatásával!

Ki lehet véradó? 

A véradás feltételeiről itt találhatsz bővebb információt.

A Blood Store immár országszerte több vidéki nagyvárosban és budapesti helyszínen is megrendezésre kerül. A helyszínek listáját itt találod.

2.JPG

Telekom előfizető vagy? Nyisd meg a Telekom alkalmazást a mobilodon, mutasd fel a Kapcsolat kártyádat a Blood Store standján, és máris ajándékba adunk Neked 10 pontot, amivel jogosult vagy azonnali ajándékra. Adj vért, és vidd haza az értékes The Walking Dead ajándékokat!

 

A helyszínek listája:

Szeptember 18-19. Miskolc, Miskolc Plaza

Szeptember 21-22. Budapest, Árkád

Szeptember 28-29. Debrecen, Fórum

Október 2-3. Kecskemét, Malom Központ

Október 5-6. Budapest, Köki Terminál

Október 9-10. Budapest, Pólus Center

Október 12-13. Pécs, Pécs Pláza

Október 19-21. Nyíregyháza, Korzó Bevásárlóközpont

Október 24. – Veszprém, P an no n  Egyetem

Október 26-27. Székesfehérvár, Alba Pláza

November 2-3. – Zalaegerszeg, Zala Plaza

November 6-7. Eger, Agria Park

November 9-10. Szeged, Szeged Plaza

1) Az ajándékok a különböző helyszíneken eltérők lehetnek.

Szerkesztve ekkor: Szerkesztő: anonymus
Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Hello @anonymus, akkor viszont ott a helyed valamelyiken (nem mondom, hogy jó program, meg sokan félnek a köpenytől, tűtől, de én azt vallom, hogy ha tehetem, megyek, adok, ha másért nem, akkor azért, mert bármikor kellhet bárkinek a családból vagy akár nekem is) :D a fenti OVSZ linken megtalálod, hol vannak az állandó helyszínek, meg azt, hogy hogyan állnak a készletek (most AB negatívból van hiányuk)

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válasz erre a témára...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...