Ugrás a tartalomhoz
  • 0

Raelag17

Kérdés

Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy a Sagemcom-ból jövő kábel van bedugva a laptopomba és kb. 40-60 másodperc után megszakad a net. Már kipróbáltam, hogy egy másik routerbe bedugtam a kábelt ami a modemból jön és az abból jövő kábelt dugtam be a laptopba. Úgy nem szakadt meg a net, ment normálisan. Azt is kipróbáltam még, hogy egy ismerősömnél a pontosan ugyanilyen Sagemcom modemből bedugtam a kábelt a laptopba. Ott ment normálisan a net, nem szakadt meg. Csak nálam van a probléma, és nem tudom, hogy miért. Amit írtam routert, hogy azzal működött, másra szeretném használni. Tehát ami a modemből jön kábel azt szeretném használni a laptophoz. Nem szeretem a WIFIs kapcsolatot, mivel az nem olyan stabil, így inkább a kábelnél maradok.

Köszönöm a válaszokat.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

12 válasz erre a kérdésre

Ajánlott posztok

  • 1
7 perce, Raelag17 írta:

Sziasztok!

Olyan problémám van, hogy a Sagemcom-ból jövő kábel van bedugva a laptopomba és kb. 40-60 másodperc után megszakad a net. Már kipróbáltam, hogy egy másik routerbe bedugtam a kábelt ami a modemból jön és az abból jövő kábelt dugtam be a laptopba. Úgy nem szakadt meg a net, ment normálisan. Azt is kipróbáltam még, hogy egy ismerősömnél a pontosan ugyanilyen Sagemcom modemből bedugtam a kábelt a laptopba. Ott ment normálisan a net, nem szakadt meg. Csak nálam van a probléma, és nem tudom, hogy miért. Amit írtam routert, hogy azzal működött, másra szeretném használni. Tehát ami a modemből jön kábel azt szeretném használni a laptophoz. Nem szeretem a WIFIs kapcsolatot, mivel az nem olyan stabil, így inkább a kábelnél maradok.

Köszönöm a válaszokat.

szia

Kezdésnek nézd meg a 192.168.0.1 belépés utána a álllapot / kapcsolat fület.

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

  • 0

A modemből jövő kábelt ugye mikor bedugom a laptopomba akkor kb ugye nem telik el 40 másodperc a net elmegy, és ugye ami ott van jobb oldalt számítógép ikon az hirtelen azt jelzi hogy elment a net de aztán egyből vissza jön csak addigra a Chrome is jelzi, hogy változást érzékeltünk a hálózatban és nagyon idegesítő ez. Ez így ismétli magát mindig. 

Link kommenthez
Megosztás más oldalakon

Csatlakozz a közösséghez!

Posztolhatsz regisztráció előtt is. Ha már van regisztrációd, jelentkezz be itt.

Vendég
Válaszolj a kérdésre...

×   Formázással együtt illesztetted be a tartalmat.   Formázás eltávolítása

  Only 75 emoji are allowed.

×   A linkedet automatikusan beágyaztuk.   Linkként mutatás

×   Az előző tartalmat tároltuk. .   Itt törölhetsz

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Új...